suyu nasıl ısıtabilirim

çabuk ısınıp geç soğumasını sağlamak isterseniz ısı transfer yağı kullanmakta fayda olur diye düşünüyorum fakat kombi genleşme tankları yağ için uygun mu ? onu bilmiyorum. kullanma suyu ( sıcak su) içinde boyler kullanmak tasarruf sağlar......

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
hocam yağ işini bi araştırıcam vakit ayıranlara teşakkür ederim

Ben bu aralar bu iş üzerinde çalışıyorum ama size ne kadar süre sonra yardımcı olabilirim onu bilemem,
ben mini kobi türü veya katalitik üzerinde yoğunlaşacağım dal sigara kalınlığında bakır boruyu (örn) katalitik sobanın önüne dizayn edip bu dizayn şeklide su birkaç defa geçecek ısıtıcı önünden gazlı katalitik olacak zaten yakıt tasarrufu içinde suyun elektroliz'ini kullanma niyetim var elektroliz'e kadarı tamamda proje basit küçük bir elektroliz deneyinde gözüm korktu burada takıldım elde ettiğim oksijen borusu ağzına direkt olarak çakmağı çaktım çok fecii bir patlama oldu haliyle tırstım bende;) şimdi bu gibi olasılıkları nasıl önlerim bunun yollarını arıyorum şimdilik akvaryum motoru geliyor aklıma. kolay gelsin

herkese çok teşekkür ederim vakit ayırıp fikirlerinizi yazdığınız için

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Geri