Solar İnverter Yüksel Frekans hatası yardım

Merhabalar Ges santralinde tek bir inverterda yüksek frekans hatası alıyoruz süreklilik halinde neden kaynaklanır çözüm neler olabilir

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
@Mertagaoglu , onlarca nedeni olabilir belki bir direnç yanmıştır, belkide bir entegre. önce kullanım kitapcığında olası hatalarda neler yapılacağına bakmak lazım, sonra da söküp kontrol etmek lazım. görmeden ölçmeden şu parça arızalı demek hatalı olur.

@Mertagaoglu , onlarca nedeni olabilir belki bir direnç yanmıştır, belkide bir entegre. önce kullanım kitapcığında olası hatalarda neler yapılacağına bakmak lazım, sonra da söküp kontrol etmek lazım. görmeden ölçmeden şu parça arızalı demek hatalı olur.
Anladım Şebeke ile ilgili olma ihtimali yok gibi bir şey sanırsam tek bir eviriciden dolayı değilmi?

Anladım şebeke ile ilgili olma ihtimali yok gibi bir şey sanırsam tek bir eviriciden dolayı değilmi?
arkadaş, görsel resim yok - marka model yok, ben müneccimyim bileyim. mesleğin nedir - neyi ne kadar bilirsin bilmiyorum - ayrıntı yok. soru eksik. ne cevap vereyim sana? bu sorduğun soru - doktora telefon açıp "başım ağrıyor neden?" demek gibi bir şey

Kaco Powador 60TL3 İnverter aldığımız hata yüksek frekans hatası resetleme yaptık düzelmedi ekstra anlatılacak bir şey yok

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri