Solar İnverter Yüksel Frekans hatası yardım

• Konbuyu başlatan Mertagaoglu
  • Başlangıç tarihi
Merhabalar Ges santralinde tek bir inverterda yüksek frekans hatası alıyoruz süreklilik halinde neden kaynaklanır çözüm neler olabilir

paskomya

Profesyonel Üye
@Mertagaoglu , onlarca nedeni olabilir belki bir direnç yanmıştır, belkide bir entegre. önce kullanım kitapcığında olası hatalarda neler yapılacağına bakmak lazım, sonra da söküp kontrol etmek lazım. görmeden ölçmeden şu parça arızalı demek hatalı olur.

Konu Sah
@Mertagaoglu , onlarca nedeni olabilir belki bir direnç yanmıştır, belkide bir entegre. önce kullanım kitapcığında olası hatalarda neler yapılacağına bakmak lazım, sonra da söküp kontrol etmek lazım. görmeden ölçmeden şu parça arızalı demek hatalı olur.
Anladım şebeke ile ilgili olma ihtimali yok gibi bir şey sanırsam tek bir eviriciden dolayı değilmi?

paskomya

Profesyonel Üye
Anladım şebeke ile ilgili olma ihtimali yok gibi bir şey sanırsam tek bir eviriciden dolayı değilmi?
arkadaş, görsel resim yok - marka model yok, ben müneccimyim bileyim. mesleğin nedir - neyi ne kadar bilirsin bilmiyorum - ayrıntı yok. soru eksik. ne cevap vereyim sana? bu sorduğun soru - doktora telefon açıp "başım ağrıyor neden?" demek gibi bir şey

Konu Sah
Kaco Powador 60TL3 İnverter aldığımız hata yüksek frekans hatası resetleme yaptık düzelmedi ekstra anlatılacak bir şey yok