Smart TV ve Cahilliğim...

ben 2 sene önce aldığım lcd'yi daha tam kullanamıyorum smart tv benden uzak dursun :)
bu arada sadece lg'de mi var bu tv?

Sadece LG' de yok tabi, diğer TV markalarında da Smart tv var.

Son düzenleme:
iyi de smart tv sadece bu mu yani? internete girmesi.. bu kadarla sınırlımı?

Ben de sizin gibiyim. Teknolojiyi biraz geriden takip ediyorum.

televizyon konusunda geriyim kabul ederim.. çünkü 2 sene önce çok para verip aldım.. o ömrünü bitirene kadarda beni hiçbir tv ilgilendirmez... bu konuda denilen kumanda sayesinde lg smart'ları gördüm.. zaten bir model 3d tv'si ile arkadaşımda film izlerken tanıştım.. güzel tv'ler bişi diyemem ama ben sony'den başka marka tanımam tv'de..

Moderatör tarafında düzenlendi:
televizyon konusunda geriyim kabul ederim.. çünkü 2 sene önce çok para verip aldım.. o ömrünü bitirene kadarda beni hiçbir tv ilgilendirmez... bu konuda denilen kumanda sayesinde lg smart'ları gördüm.. zaten bir model 3d tv'si ile arkadaşımda film izlerken tanıştım.. güzel tv'ler bişi diyemem ama ben sony'den başka marka tanımam tv'de..

Ben de bir ürün satın alırım ve miladını doldurana kadar kullanırım. Ama bazen görüp çok beğendiğim ve satın almak için içimde birşeylerin beni tetiklediği oluyor.. Smart tv'ler konusunda bilgisizdim ama şimdi yavaş yavaş öğrenince hoşuma gitmeye başladı...

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,093
Son üye
plmkenan

Yeni konular

Geri