LG Smart Tv uygulama yükleyemiyorum (NetCast)

İNSTOP için servis kumandası olur.İNSTOP bu kumandad olan bir funksiya,tv ni tam sıfırlayır.İlk alınmış kimi.Bu ya sersiz merkezlerinde oluir yada internetden LG serviz kumanda yazsanız sade sxema bula bilirsiniz.PİC kontrollerle yığım proqramlamaq olur

İNSTOP için servis kumandası olur.İNSTOP bu kumandad olan bir funksiya,tv ni tam sıfırlayır.İlk alınmış kimi.Bu ya sersiz merkezlerinde oluir yada internetden LG serviz kumanda yazsanız sade sxema bula bilirsiniz.PİC kontrollerle yığım proqramlamaq olur

İNSTOP yaptım normale döndü fakat Tv yi kapatıp açınca tekrar ram -1 olarak görünüyor.

Operativ yaddaş qurqusu (RAM),ve ya eMMC - de sorun olas bilir.Artıq tam olaraq muayine etmek gerek.İN STOP tv yi ilk haline dönderir,proqramla ilgili sorun olarsa bitmesi lazımdı

Son düzenleme:
genelde olmaması lazım,eMMC problemi ola bilir.
şöyle bi durum var. kanalları taradıktan sonra -1 oluyor.
kurulum yaparken kanal taramasını iptal edip baktığımda ram 4gb olarak görünüyor.
kanallar tarandıktan sonra başlıyor sıkıntı.

Adeta kullanıcı bilgileri ya eeprom yada flash yaddaş qurğusunda kayd edilir,bu platformalarda zannimce eeprom yok tekce eMMC olmalı,her halde proqramla ilgilenen biri lazım.Olsunki damp yeniden yüklenmeli

kurulum yaparken kanal taramasını iptal edip baktığımda ram 4gb olarak görünüyor.
ramdeyilde 4gb flash yaddaşkurğusu.Ram sabit olarakkalır,kanal listesinin yükü o kadar çok olmamalı

bir sorun var tamam , bence anakart çiplerinle ilğili düşünüyorum .
önce netcast uygulamasını indirin yükleyin , sonra kanalları ne olacak ? dedim
bir yandanda istekler ? ( daha büyük sorun olmasın )

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri