Samsung led tv ses sorunu yardım

Selamlar samsung es 8000 led tv var son bir kaç gündür ses seviyesi 20 İ aşınca ses gidip gelmeye başladı ses seviyesi 60 70 ses tamamen gidiyor bazı kanallarda ise ses seviyesi 10 da iken ses gidip gelmeye başlıyor sorun ne olabilir

Selamlar samsung es 8000 led tv var son bir kaç gündür ses seviyesi 20 İ aşınca ses gidip gelmeye başladı ses seviyesi 60 70 ses tamamen gidiyor bazı kanallarda ise ses seviyesi 10 da iken ses gidip gelmeye başlıyor sorun ne olabilir
Sesi kontrol eden ses entegresi arizali olabilir. Bu da anakarttadir. Anakart denenmesi lazim. Sadece fikir.

Höparlor arızalı olabilir mi çünkü bu sorun oluşmadan önce cızırtı geliyordu sona ses gidip gelmeye başlafı

Tv nin harici ses cikisi olmasi lazim kulaklik soketi seklinde de olabilir.

Bu cikistan ses almayi deneyin bakalim sonuc ne olacak. Sonuc ayni ise ses cikisinda sorun var. Yok sonuc duzgun ise hoparlore yonelin.

Tv nin harici ses cikisi olmasi lazim kulaklik soketi seklinde de olabilir.

Bu cikistan ses almayi deneyin bakalim sonuc ne olacak. Sonuc ayni ise ses cikisinda sorun var. Yok sonuc duzgun ise hoparlore yonelin.
TV nin harici çıkışı optik maalesef

Tv yi söktüm hoparlörüde hiç bir olumsuzluk görmedim uçları temizleyip taktım ses te dediğim sorun gitti ama cızırtı var sanki patlak gibi böle idare ediyorum ama can sıkıcı

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri