Sıfır Hata İle Çalışan PIR Sensör

kullandığım yanlış alarm vermeyen en iyi iç ortam hareket dedektörü paradox dg75'tir(dual özelliği aktif),bunun harici normal dedektörler(dg55,teknim,dsc)gibi pırlar depo,fabrika tarzı yerlerde ortam şartlarından,haşerelerden dolayı çok fazla yanlış alarma neden oluyor

Çok haklısınız ama bir tavsiyem daha var dsc marka dedektörlerde jumper ayarı var ağıra alırsanız yanlış alarm verme olayı neredeyse sıfıra düşmektedir saygılarımla...

Güvenlik sistemlerinde paradox un üstüne marka tanımıyorum.dg 75 cok iyi bir pırdedektör...

Crowun Swan Quad Pır dedektörleride gayet başarılı.Kurduğumuz bir çok işletmede gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Tek sorunu israil malı olması :)

sıfır hata yerine cevre kosullarına gore dikkatli montaj yapılırsa alarm risk aza indirilir

bence de paradox dedektörleri 1 numara. hiç sorun yaşamadım.
çok eski ve köklü bir kanada firması.

Hiç teknime girişmeden paradoxtan devam et derim ucuz etin yahnisi durumu yaşama sonra

teknim atp-540 serisinde hiç sorun yok, hemde ekonomik. atp-570 pır+Mikrodalga da çok iyi. ama en ucuz olanı 510 ve 525 lerde performans biraz düşük. birkaç dolar farkla 540 pırı rahatlıkla kullanabilirsiniz

sadece merak ettiyim berkan arkadaşımızın sensörünü göremedim dediği olayı bende merak ettim bildiğim kadarı ile sensörler camdan geçmiyor o ürünü nasıl yaptılar acaba, fresnel lenslerin yapısında buluna kimyasalı o armatürün camında kullanıp lesnsi ortadanmı kaldırdılar acaba, çünkü lesn olayı dekoartif ürünlerde gerçekden çok kötü bir görüntü oluşturuyor
lensi renklendirmis olabilirler ve cam olarak gördügünüz parca komple lens olabiilir,benim tahminime göre ordaki algılama sistemi pır dedektörlü degil infrared olma ihtimali daha yüksek.
fresnel lens dediginiz parcanın en önemli özelligi ışınları sensöre odaklaması ve perde perde olması,yoksa malzemesinde bisey yok piyasada cok rahat bulunan polietilen i20 denen malzeme.(20 sene evvel üretmistim).

Yanlış alarm vermeme konusunda DESİ alarm'ın üstüne ürün tanımam yıllardır ürünü müşterilerimeze satıyoruz 1 defa bile şikayet veya sorun yaratmadı özellikle kablosuz ürünleri piyasada onun üstüne kablosuz pır yok diye bilirim...!

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri