Sıfır Hata İle Çalışan PIR Sensör

sizce hiç hata vermeyen pır sensör hangileridir tecrübelerimizi paylaşalım

alarm sistemlerinde kullanılan pır sensörler, mesela paradox ve STEİNEL IR SENSOR marka pır dedektör kolay kolay hata yapmıyor. ayrıca markasını bilmiyorum, lüks bir binanın dairesel tip merdivenlerini hızlı hızlı çıkıyordum, 3 metre ara ile duvar tipi armatörler takmışlar. önümde yanıyor geçince sönüyor. armatörün dikkatlice bakmama rağmen sönsörünü göremedim, dışında kalın bir camı vardı, pahalı bir armatör olduğu kesin.

kullandığım yanlış alarm vermeyen en iyi iç ortam hareket dedektörü paradox dg75'tir(dual özelliği aktif),bunun harici normal dedektörler(dg55,teknim,dsc)gibi pırlar depo,fabrika tarzı yerlerde ortam şartlarından,haşerelerden dolayı çok fazla yanlış alarma neden oluyor

kullandığım yanlış alarm vermeyen en iyi iç ortam hareket dedektörü paradox dg75'tir(dual özelliği aktif),bunun harici normal dedektörler(dg55,teknim,dsc)gibi pırlar depo,fabrika tarzı yerlerde ortam şartlarından,haşerelerden dolayı çok fazla yanlış alarma neden oluyor

dg75 i bende başarılı buluyorum

Evet bende PARADOX DG 75 pır dedektörünü kullanıyorum.Hiç kullanmadığım TEKNİM TP 35 Pır dedektörünü merak ediyorum.Dg 75 gibi çift elemanlı ve daha ucuz ama performansı nasıl bilmiyorum.Kullanan varsa görüşlerini paylaşmasını isterim.

Paradox un fabrikasındaki ürün test labratuvarını görseniz neden bu kadar başarılı ürünler üretebildiyini anlardınız

sadece merak ettiyim berkan arkadaşımızın sensörünü göremedim dediği olayı bende merak ettim bildiğim kadarı ile sensörler camdan geçmiyor o ürünü nasıl yaptılar acaba, fresnel lenslerin yapısında buluna kimyasalı o armatürün camında kullanıp lesnsi ortadanmı kaldırdılar acaba, çünkü lesn olayı dekoartif ürünlerde gerçekden çok kötü bir görüntü oluşturuyor

paradox zaten başlıbaşına bir marka bana göre bu segmentte başı çeken ürünlerden biri.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri