SİZCE EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMI HANGİSİ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sisteminize göre değişir ama ben kendi deneyimlerimden yola çıkarsam, güçlü bir siteminiz varsa kaspersky çok iyidir, nod32 yi çok kullanmadım ama bazı virüsleri bulamadığına şahit oldum, kendi dizüstü bilgisayarıma ilk başka avira ücretsi yükledim sonrada avira premium suit, gayet de hoş, bilgisayarı hiç kasmıyor, virüsleri bulmada da iyi bence,
ama şunu söylemeliyim ki ben normal bir kullanıcıyım, yani usb, cd ve internetten gelen, maillerle gelen veya sitelerden gelen saldırılarda gayet iyi
çok spesifik ortamlarda, malum sitelerde dolaşmıyorum, benim gibi bilgilerini korumaya çalışan ortalama bir kullanıcı için yeterli, ben heryere girip çıkarım, hatta bile bile virüslü dosyaları açarım diyen birisi iseniz ( böylesi de var) bu daha çok ücret, daha karmaşık program ve daha çok bilgisayar kasılması demek.. normal kullanıcılar için avira bence mükemmel seçim

kaspersky gercekten cok iyi ama cok kasıyor onun için bence kaspersky virus programı üzerinde bir degerlendirme yapıp bu kasmayı onlemeleri lazım eger onlerlerse kaspersky cok iyi suan nod 32 iyi ama avast ta iyi avast sadece virusleri buluyor silmiyor.

Comodo-İnternet secrutiy

Ben Free kullanıyorum süpper bişi hiçbir çökme olmadı şimdiye dek ...

Ben Microsoft Security Essentials i tavsiye ederim. Ama Mikrosoft yazılımınız korsan olmamalı. Çünkü korsan cd ile kurulu olanlara kurulamıyor. Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,330
Kullanıcılar
450,173
Son üye
selmantufekci

Yeni konular

Geri