RG3-12C2 REAKTİF KONROL RÖLESİ

Serkan Bey,
Ölçüm hassasiyeti 3mA olan Grup Arge Reaktif röleleri ile 1kvar kondansatör dahil tanıyıp otomatik olarak devreye alıp çıkartabilir. Siz de manuel olarak uğraşmazsınız ve harcadığınız zaman size kalır.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
@desertrose2 bey grup arge roleyi çok duydum ve yapılan kompanzasyon başarılı sonuçlar alındığını okudum arge reaktif roleyi hiç incelemedim ama kullanmak isterim patronumuz genelde rg3 12c kullanıyor ama onlar klasik oldu
kompanzasyon Eğitim seminerleri vermeye devam ediyor musunuz yine,sizden enerji kalitesi ve komp.eğitimi almak isterim

@desertrose2 bey grup arge roleyi çok duydum ve yapılan kompanzasyon başarılı sonuçlar alındığını okudum arge reaktif roleyi hiç incelemedim ama kullanmak isterim patronumuz genelde rg3 12c kullanıyor ama onlar klasik oldu
kompanzasyon Eğitim seminerleri vermeye devam ediyor musunuz yine,sizden enerji kalitesi ve komp.eğitimi almak isterim
Sayın @şef112 , Eğitim seminerlerimiz belirli aralıklarla ve bölgesel olarak devam ediyor. Bartın bölgesinden sorumlu olan bölge müdürümüz Cafer Bey'i (05432810684) arayarak firmanıza ziyarette bulunulmasını talep edebilirsiniz.
Saygılarımla.

Tesekkur ederim alakadar oldugunuz icin sayin@desertrose2 bey

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,225
Kullanıcılar
450,016
Son üye
ahmedsayin

Yeni konular

Geri