RF Alıcı Verici Kablosuz Haberleşme

Katılım
28 Ağu 2008
Mesajlar
4
Puanları
1
Yaş
37
Merhabalar, ilgim ve bir ihtiyacım gereği kafamda bir çok proje mevcut ama bir çoğu için uzaktan haberleşme gerekiyor. Çeşitli sitelerden baktığımda RF Alıcı Verici Modül'e rastladım ve bir tane alıp denemek istiyorum. Sizin bu modülü almak için önereceğiniz site var mı ? Ve daha önemlisi burada 1 alıcı ve 1 verici birlikte satılıyor, peki ben 2 verici 1 alıcı yapabilir miyim ? Yani 2 farklı verici tek bir alıcıya etki eder mi ? Bununla ilgili örnek modüller var mı yoksa 2 ayrı modül alıp tek alıcı 2 verici mi kullanmalıyım ? Eğer öyleyse uzaktan rf vericisi olan herkes benim alıcıma sinyal gönderebilir mi ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.
 
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

cslyas06

Üye
Katılım
13 Haz 2014
Mesajlar
114
Puanları
1
Yaş
28
http://www.udea.com.tr sitesinden Türk mali olan birçok alici verici modelini bulabilirsin. 1 alıcıyi istediğiniz kadar vericiyle haberleştirebilirsin. Herkes senin alicinla haberleşemez çünkü büyük bir ihtimalle mikroişlemci kullanacaksin, gonderdigin sinyal kod çerçevesinde gideceği için gayet güvenli olacaktır.
 
Konu Sah
Katılım
28 Ağu 2008
Mesajlar
4
Puanları
1
Yaş
37
Eşleştirme işlemini nasıl yapabilirim peki hocam ? Genelde 1 alıcı ve 1 verici birlikte satılıyor yalnızca. Ek olarak 1 verici alırsam eşleştirmem gerekecek. Bu arada ilginiz için çok teşekkürler.
 

Forum istatistikleri

Konular
119,261
Mesajlar
839,083
Kullanıcılar
432,472
Son üye
EFETASLAK

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Üst