Proxxon BFW 40/E

Şahin Rulman gerçekten güzel yardımcı oluyor yakın zamanda bir fiyat almıştık. Sağ olsunlar biz sormadan bile açıkladılar bir çok şeyi.

Sürücü konusunda hiç bilgim olmadığı için sordum. Her yer reklam dolu ama bilmeyince sormadan olmuyor :)

Birde Şahin Rulmana Soralım O zaman :)

Doğru sormak lazım ama haklısın Kayseri de olunca fark etmez , ne yapar eder denk getirirler.
Ne demiş atalar , Kayseri linin hakkından bir tek Akseki li gelir.

O yerin dağıtıcısı olsun , satıcı ile pazarlık yapın ( sürücü için ) .

Not : Ben Aksekili değilim

Şahin Rulman (İlker ağabey) bana ithalatçının kendisi olduğunu söylemişti. çindeki toptancıyla aralarında geçen ilginç pazarlıkları anlatmıştı bir keresinde. Zaten dükkana gittiğiniz zaman küçük bir depo gibi olduğunu farkediyorsunuz, dağıtıcı bizzat kendileri yüksek ihtimalle. bir rulman çeşidi almak için gitmiştim bir keresinde 250 kalem sipariş ettiklerini ve gemiden iner inmez falancanın 250sini birden aldığını bir sonraki partinin 3 hafta sonra geleceğini söylemişti.

Edit: Spindle konusunda Şahin rulman da sizi arel'e yönlendirecektir.

arele siparişi verdim..

ARFM.1Y-M4 400hz 24.000 rpm 0.75kw özel ER11 miliyle ve Delta sürücüsüyle 600 tl ye anlaştık.

göya mail order atacaklar ama üretime siparişi geçtim dedi bakalım hayırlısı :D

Tek motora ne istediler sürücüye ne istediler ?

Hayırlı olsun.

tek motor 270 tl + kdv dediler.. sürücü dirmanda da aynı arelde de aynı delta ikiside sürücüye 250 küsür dediler.. bende ikisini aynı yerden alıyım ayarlayıp göndersinler baari dedim.

Areldeki gerilim olayı beni biraz gerdi :) İstisnasız her motorda böyle ısınma sorunu oluyor mu ? Gönlüm Hertz den yana ama bütçe kısıtlı olunca kesin karar veremedim.

1,4 KW Arel 275+KDV 1.5 KW Hertz 444+KDV

Areldeki gerilim olayı beni biraz gerdi :) İstisnasız her motorda böyle ısınma sorunu oluyor mu ? Gönlüm Hertz den yana ama bütçe kısıtlı olunca kesin karar veremedim.

1,4 KW Arel 275+KDV 1.5 KW Hertz 444+KDV

Ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri