PROTHEUS

Protheus programını kendi başımıza nsl öğrenebiliriz bunun için kaynaklar(kitap olarak)piyasa da bulunur mu ve son olarak progaramı öğrenmek dışında tam olarak kullanabilmem için lazer yazıcı şart mı ilgilenen arkadaşlar varsa beni bu konuda aydınlatırlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler. . .:confused::)

Lazer yazıcıya baskı devre yapmak istediğin zaman ihtiyaç duyacaksın. Ama elinde püskürtmeli yazıcın varsa yeni yazıcı alma. Aldığın çıktının fotokopisini çektirmek de işini görür.

proteus o kadar zor bir program degildir.proteus programı 2ye ayrılır ısıs ve ares olarak ısıs çok basittir.arestede zaten isiste yaptıgın devrenın plakete çıkarcagın devre şemasıdır

Bence çok ama çok kullanışlı bir programdır ve lazerli yazıcıda gereklidir.Çünkü diğer tip yazıcılar kağıdıa tam olarak iyi baskı vermez ve bu oluştırmuş olduğun devre plakete çıkmaz onun için bu yazcılar yani lazerli yazıcılar çok kullanışlıdır ve protuste çok zor bir proram deildir ve dilediğin devreyi bu program sayesinde düzgün bir şeklilde yapabilirsin

Proteus programını çok kolay öğrenirsin internette türkçe anlatımlı pdf ve görsel anlatımlı dosyalar var.

protheus güzel bir program ama simulasyonlarına herzaman güvenme
çünkü simulasyonda çalışması gerekip çalışmayan ancak gerçek devrede taş gibi çalışan bir çok uygulama yaptım. Bir keresinde tam bir günüme mal oldu proteusda nedense çalışmıyordu dedim artık neyse ne olursa olsun gerçek devreyi kurup birde öyle deneyeceğim. Gerçek devre hiç sorunsuz çalıştı.

arkadaşLar merhabaLar ben proteus 7,4 portabLe iLe aresde baskı devre semasını çizdim fakat export bitmap yaptıgımda ayna görüntüsünü aLmıyor duz haLini aLıyor perşembe gunu tesLim var yardımcı oLacak birisi varsa ö.m. atarsa çok sevinirim

nasıl indirebilirim internette bulamadım yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri