Prizle çalışan lambayı pille çalıştırmak

Zamakan

Üye
Resimde gördüğünüz gibi basit bir gece lambam var, bunu prizden gelen elektrik yerine pille çalıştırmak istiyorum ama internette böyle bir ürün bulamadım. Eğer bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyalar

• IMG_0217.jpeg
    IMG_0217.jpeg
    258.9 KB · Görüntüleme: 47
Fotoya hava vermissiniz .

Konunuza gelirsek içi açılıp içinde devre varsa yani ampulu 220 volt ile direk çalışmııyorsa çözümü olabilir.
Ampul direk 220 volt çalışıyorsa ise pilli çalıştırma olmaz

Elektronikci arkadaşların yorumlarını beklemeniz.

Son düzenleme:
Ampulun üzerinde yazılanlar ?
Tam okunmuyor .
Ampulun voltajI ?

2023-08-12 20.01.32.png

E27 1.5w yazıyor

1.5w 200-240v 50/60hz yazıyor
güzel insan, o model lambayı (ampulu) pille çalıştıramazsın. e27 duy standart bir duydur. evin istediğin yerindeki bir duya takıp kullanabilirsin demektir. doğrultma voltaj düşürme devresi ampulun tabanında, yani sökülmez. siz onu olduğu gibi kullanın, pil ile çalışan değişik modeller bakınız. yaparım diyen yalan söyler, gerçekten yapabilecek olanın isteyeceği emek bedelini duymak istemezsiniz. güle güle sağlıcakla yerinde kablolu olarak kullanın.

Götürün bir elektronikçiye mevcut lambayı düşük voltajda çalışan bir lambayla değiştirerek modifiye etsin. Mevcut lamba arada voltaj yükseltici olmadan pille çalışmaz.
Anladım, vakit ayırdığınız için teşekkür ederim
güzel insan, o model lambayı (ampulu) pille çalıştıramazsın. e27 duy standart bir duydur. evin istediğin yerindeki bir duya takıp kullanabilirsin demektir. doğrultma voltaj düşürme devresi ampulun tabanında, yani sökülmez. siz onu olduğu gibi kullanın, pil ile çalışan değişik modeller bakınız. yaparım diyen yalan söyler, gerçekten yapabilecek olanın isteyeceği emek bedelini duymak istemezsiniz. güle güle sağlıcakla yerinde kablolu olarak kullanın.
Anladım, vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri