Otomatik kumanda devresi

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ben 1 .5 senedir bu isin içindeyim ama kumanda devresi çizebiliyorum istekli olan herkez bunu yapabilir biraz araştırıp kendin yapma ya çalışsaydın biseyler de ogrenirdin
Ben anlamadim bu isi. Butun meslek liselerinde ayni anka kumanda sorulari soruluyor galiba. Okunmamislar kisminin yarisi kumanda sorulari ile doldu. Zaten hepsi kendinden oncekilerin cevabina baksa kendi sorusunun cevabini cozmek icin yol bulacak

Ben anlamadim bu isi. Butun meslek liselerinde ayni anka kumanda sorulari soruluyor galiba. Okunmamislar kisminin yarisi kumanda sorulari ile doldu. Zaten hepsi kendinden oncekilerin cevabina baksa kendi sorusunun cevabini cozmek icin yol bulacak
aynı soru var sorduğumun cevabıda verilmiş ama linkler açılmıyor :) yoksa bende bilirdim ordan bulup yapmasını yardımlarınız için çok teşekkürler :)

aynen öyle abi

şimdi ;

bu devreyi anladıysan diğer arkadaşımızın gönderdiği devreyi de anlayabilmen lazım.sadece türk normuna takılma cünkü kullanılmıyor neredeyse.ıec standartını kullanıyor bir çok ülke , temel ekipmanlara ait sembolleri öğrenip devreleri iyi incele , girdiğin sınavda biz olmayacağız , unutma ne yaparsan kendin için yaparsın , iyiyi de kötüyü de...

hadi bol şanslar

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri