Kumanda Sorusu

baktı ben, bedava peynir bile yok. şimdi sesli düşüneceğim (aslında sıfat alıştırması yapacağım) sonra bana kızıyorlar. ben var sesli düşünmemek.

4. postta sanırım ödülün "cevap" olduğunu yazmış. kendi dersi için geçer puan alması bizim ödülümüz olacakmış galiba. söz hakkı vermek bile caiz değil. bunlar üniversite bitirip mühendis olacaklar. güzel ülkemin eğitim ve ahlak seviyesinin düştüğü hale bakın. emri vaki sorularla, saygıdan ve nezaketten yoksun kişilere kaldık. daha yazacak çok şey var da siz onların neler olduğunu benden daha iyi biliyorsunuz.

4. postta sanırım ödülün "cevap" olduğunu yazmış. kendi dersi için geçer puan alması bizim ödülümüz olacakmış galiba. söz hakkı vermek bile caiz değil. bunlar üniversite bitirip mühendis olacaklar. güzel ülkemin eğitim ve ahlak seviyesinin düştüğü hale bakın. emri vaki sorularla, saygıdan ve nezaketten yoksun kişilere kaldık. daha yazacak çok şey var da siz onların neler olduğunu benden daha iyi biliyorsunuz.

Bizim zamanımızda erisebilecegimiz bilgisayar yoktu İnternet yoktu. Bilgiye erişmek için kitap oku arkadaşına sor öğretmene sor. Birseyler olurdu.

Yeni nesilin elinde akıllı telefon her yerde bilgisayar İnternet bilgiye erişim maksimum seviyede. Ama bunlarda araştırma ruhu yok. Hersey hazır olsun. Hep diyorum bizim yaşlılığında bunların eline düştüğümüzde çok çekeceğiz bunlar bize bakmaz değer vermez.

Bizim zamanımızda erisebilecegimiz bilgisayar yoktu İnternet yoktu. Bilgiye erişmek için kitap oku arkadaşına sor öğretmene sor. Birseyler olurdu.

Yeni nesilin elinde akıllı telefon her yerde bilgisayar İnternet bilgiye erişim maksimum seviyede. Ama bunlarda araştırma ruhu yok. Hersey hazır olsun. Hep diyorum bizim yaşlılığında bunların eline düştüğümüzde çok çekeceğiz bunlar bize bakmaz değer vermez.
bunlar portakalda vitaminken bizim nesil internetle tanıştı. bizim zamanımızda gaz lambaları vardı. kütüphaneler vardı, ansiklopediler vardı. araştırırdık, okurduk. hesap makinesi yoktu. işletmelerde facit vardı. radyo vardı, tv lükstü değil mi? biz nerelere geldik. onlar nerelere gelecek çok merak ediyorum. bazen bizim ölümüz onların kaç tanesine bedel merak ediyorum.

Kısa bir bilgi paylaşayım sizle dostlar ve abiler; delilerin kafasında neden ters huni olurmuş onu öğrendim. Bilgiyi zar zor incecik uçtan binbir zahmetle koyuyorsun ve aşağıda karşılayacak hiç birşey yok :)

1703018034682.jpeg

Forum istatistikleri

Konular
128,192
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri