Otamatik kumanda yardım

Orhan04343

Üye
Abilerim sizden bir ricam olacak bir şey yapmak istiyorum ama takılıyorum bazı yerlerde logo plc gibi programlanabilir şeyler kullanamıyorum

1- starta bastığımda motor 2 sensör arasında gidecek 2.ci sensöre geldiğinde duracak 2. Sensöre değdiği anda diğer motor çalışacak diğer motor da 2 sensör arasında çalışacak ama 2. Sensöre geldiğinde 1ila30 saniye ayarlanabilr zaman diliminde durduktan sonra tekrar yerindeki sensöre gelip duracak ve 1. Motorda ilk konumunda olan sensöre gelecek ve bidaha starta basana kadar bekleyecek

Yardım ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/taşlama-makinesinin-kumandası.152098/#post-1003375

Başda, stop buyonu var.
Sınır anahtarı yerıne, sensör ve sensöre baglı, yardımcı röle kullan ve o rölenın acık ve kapalı kontaklarını, siviçlerin yerıne koy.

Başda, stop buyonu var.
Sınır anahtarı yerıne, sensör ve sensöre baglı, yardımcı röle kullan ve o rölenın acık ve kapalı kontaklarını, siviçlerin yerıne koy.
Çizme şansın varmı abi bu muhabbeti ücreti karşılığında bile olur dediğim şekilde bi türlü kafama yerleştiremedim bu olayın geri gönüşü de olduğu için

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri