Online Otomasyon Eğitimi

mhmtyazici

Üye
merhaba arkadaşlar geçen sene kurulan online plc ve Scada programlama eğitimi vardı gördümki bu sene daha da iyi durumda ve çok uygun fiyata senelik üye olarak buradan videolu eğitim ve dökümanlara ulaşabilirsiniz kurs için zamanı olmayan arkadaşlar bu bu çok ekonomik olan online eğitimle inanın kendinizi plc programlama ve scada konusunda yetiştirebilirsiniz tavsiye ederim....

SADECE 25 TL İHTİYAC DUYAN VE ZAMAN BULAMAYAN ARKADAŞLARA
SİTEDE ADRES PAYLAŞIMI YASAK OLDUĞU İÇİN.
LÜTFEN ÖZEL MESAJ ATIN

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Mehmet bey bana adres konusunda yardımcı olabilir misiniz?

bende otomasyon kursu almak istiyorum ama öyle bir yerde yaşıyoruz ki hiç bir meslek lisesi acmıyor.bu konuda kendimi nasıl yetiştirebilirim.önereceginiz online site yada herhangi bir kaynak varmı kendi kendime birşeyler yapabilecegim.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

20 den az mesaj olduğu için özel mesaj atamıyorum siz bana mesaj atabilirmisiniz.

merhaba arkadaşlar geçen sene kurulan online plc ve scada programlama eğitimi vardı gördümki bu sene daha da iyi durumda ve çok uygun fiyata senelik üye olarak buradan videolu eğitim ve dökümanlara ulaşabilirsiniz kurs için zamanı olmayan arkadaşlar bu bu çok ekonomik olan online eğitimle inanın kendinizi plc programlama ve scada konusunda yetiştirebilirsiniz tavsiye ederim....

LÜTFEN ÖZEL MESAJ ATIN
banada aynı adresten lazım

özelden mesaj atamıyorum lütfen bana özelden ulaşabilirmisiniz.

merhaba arkadaşlar geçen sene kurulan online plc ve scada programlama eğitimi vardı gördümki bu sene daha da iyi durumda ve çok uygun fiyata senelik üye olarak buradan videolu eğitim ve dökümanlara ulaşabilirsiniz kurs için zamanı olmayan arkadaşlar bu bu çok ekonomik olan online eğitimle inanın kendinizi plc programlama ve scada konusunda yetiştirebilirsiniz tavsiye ederim....

LÜTFEN ÖZEL MESAJ ATIN

mesaj kutun dolu özel mesaj gönderemiyorum.
adresi paylaşırmısın lütfen.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri