Visual Basic 2010 online video eğitimi

hackaner

Üye
Otomasyon işleri ile uğraşıyorum plc hmi ekranlara program yazmada iyiyimdir. kısacası otomasyon kısmında proje çizim plc programlamada sahada devreye alma kısmında kendimi bayağı geliştirdim. visual basic öğrenmek istiyorum şuan araştırıyorum hiç alt yapım yok ama bir yerden başlamak istiyorum.Bilgisayarda visual basic 2010 express kurulu ama bir yerden başlayacağım.Aslında asıl öğrenmek istediğim otomasyon tarafı ağırlıklı yani plc lerdeki değerleri yaptığın programla okuma ve gönderme bunuda rs232 485 veya ethernet ile izlemek işin bu tarafı daha önemli yani web sitesi yapma vs gibi konularla zaman kaybetmemek istiyorum.en hızlı şekilde istediğim bilgileri almaya yönelik kısımları öğrenmek istiyorum.Bir şirkette çalıştığım için kurs almaya vaktim yok internette bunula ilgili online ders veren steler varmı?BU konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.Veya bu konu ile tecrübeli arkadaşlar ücret karşılığında online ders verebilir mi? Mesala örnek olarak hafta 2-3 gün akşamları 8 veya 9 gibi bir saat team viever le bilgisayara bağlanıp benim bilgisayar üzerinden sesli konferansla çalışmak gibi
Bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Bana 5 ay önceki halimi hatırlattın :)hiç bir alt yapım yokken sadece internette ogrendıklerımle denemeler yapdım programlar yazdım hatta Türksat uydunet in bir bayisine ücretlı stok takıp ekip cihaz teslim programları yazdım bu işden para bıle kazandım kısacası akla koymak yeterlı kalıyor bu aksamda bır kart okuyucu ile 485 uzerınden haberlesıp access kontrol programı yazmaya baslıyacagım 2 saat sonra .. dilersen birlikde bıseyler yapabılırız benımde plc ye karsı zaafim var :)):

azmettikten sonra vidyolu anlatımlara bakıp sonrasında üzerine devamlı gidersen,yanlış yapa yapa ögreniyorsun.umarım başarılı olursun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri