Motor bağlantısı için lütfen yardım edermisiniz.

Bu motorun deviri ne kadardır ve bağlantı için gereken kapasitör ne kadarlık olmalıdır. teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 20151231_232045.jpg
    20151231_232045.jpg
    196.6 KB · Görüntüleme: 49
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Devir ifadesi için 30 min yazıyor ama ne halt olduğu belli değil , ilk defa böyle saçma ibare gördüm.

Kılavuzunda, gear motor,"dişli motor/redöktörlü" yazıyor anlıyorum. Yani. şanzıman çıkış devridakıkada 30 devir demek mutaala ettim.

• Cevaplar için teşekkürler benim bu motoru çalıştırmam için bir bağlantı şeması mümkün müdür.

REVERSEBIL MOTOR yazdıgına göre, motor sargıları her iki yöne dönmek üzera hazırlanmış. Sıyrenk müşterek, sarı kablolardan herhangi biride ikinci uç olmak üzere 220 volt verin. Eger istediğiniz yönde dönmezse, diğer sarı rengi kullanınız.

Cevap için teşekkürler.

Bağlantıları denedim ancak çalıştıramadım. Elimde ki 8.5 lik kapasitör ile denedim ondan olabilir mi illa 2.5 lik mi olması lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri