MITSUBISHI MSZ-FH25VE2 Klima elektrik sarfiyatı.

Çok değerli bilgiler gerçekten. Ben diğer ev tipi kilimaların tüketimini merak ediyorum. Birçok farklı marka model var. Sizinde dediğiniz gibi tüketimi etkileyen çok farklı faktörler var. Kullanan ,tecrübe eden arkadaşlarımızda burada paylaşım yaparlarsa yaklaşık tüketim değerlerini karşılaştırma yapabiliriz.

Çok değerli bilgiler gerçekten. Ben diğer ev tipi kilimaların tüketimini merak ediyorum. Birçok farklı marka model var. Sizinde dediğiniz gibi tüketimi etkileyen çok farklı faktörler var. Kullanan ,tecrübe eden arkadaşlarımızda burada paylaşım yaparlarsa yaklaşık tüketim değerlerini karşılaştırma yapabiliriz.
Ben doğal klima kullanıyorum :p
Angarada geceleri hava nispeten serindir. Gece pencereleri açarak tüm odaların ve eşyaların soğumasını sağlıyorum.
Yatmadan önce de kapıyı pencereyi kapatıyorum. Böylece soğuk hava içerde nispeten kalıyor.
Gündüz akşama kadar oda sıcaklığı yavaş yavaş yükseliyorsa da, dışardaki hava kadar sıcak olmuyo. Çünkü evde mantolama var.
Böylece elektirikten tasarruf ediyorum :D
Nasıl ama :D

Screenshot_20230809_185403_Gallery.jpg

Sn @fgencal haklı çıktı bugün faturam geldi 307,351kwh harcama var hemde 33 günlük, 494TL fatura gelmiş. 264kwh'i geçen kısmı cezalı olmasına rağmen toplamda vergiler dahil 1,6TL çıkıyor 1kwh enerji bedeli.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri