Mini Sumo Robot Devresi

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum sizlerden bir mini sumo robot devresi istiyorum çalışan olursa çok makbule geçer...Bundan önce çok forum gezdim ama çok fazla yardım alamadım sizlerden yardım bekliyorum....

Son düzenleme:
Bunları bende buldum ama sizlerde daha farklı devre şemaları varmı diye sormuştum...

Ne gibi bişey arıyorsun?

Bu TÜBİTAK'IN yayınlamış olduğu sumo robot devresi yanlış zaten sakın yapayım deme donanımsal ve yazılımsal problemler var.
Donanımsal olarak sana yardım edebilirim ama yazılımsal olarak biraz beklemen gerekecek daha MikroC de kesmeleri yeni bitirdim :)

Bu TÜBİTAK'IN yayınlamış olduğu sumo robot devresi yanlış zaten sakın yapayım deme donanımsal ve yazılımsal problemler var.
Donanımsal olarak sana yardım edebilirim ama yazılımsal olarak biraz beklemen gerekecek daha MikroC de kesmeleri yeni bitirdim :)

İyiki yapmaya başlamamışım çok teşekkürler... :) Evet donanımsal olarak yardıma ihtiyacım var bu yıl meb ' in yapmış olduğu yarışmaya dandik bir çizgi izleyen ile katılmıştık ama bu yıl daha iyi bir robotla hemde mini sumo ile katılmayı düşünüyoruz... Bana mini sumo devresi bulabilirsen çok sevinirim... :)

Bulmaktan ziyade olmadı biz yaparız :)
Şimdi Yaz okulundayım vizelerim bitsin irtibata geçeriz :)

Bana Mini Sumo Robotunda;
Kaç tane Sensör?
Kaç tane Motor?
Kaç tane Pil?
Hangi Mikro Denetleyici?

kullnacağını yazarsan sevinrim :)

Valla sen nasıl bişey bakıyorsun bilmiyorum ama geçen ay yurtdışında bir üniversitede gördüm bildiğimiz legodan sumo yapıyorlar kendi yazılımı işlemcisi içinde yaratıcılığınla istediğini yapıyorsun işini görürse bide onlara bak derim hem basit hemde oldukça iyi sonuçlar veriyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri