MIKNATISLI MOTOR

kayanedim

Üye
Merhaba arkadaslar

bu gunlerde mıknatıslı motor ıle ılgılı arastırma yapıyorum.
tam net olarak sistem kullanılmaya baslanmamıssada bır cok yerde ısmı gecıyor ve calısmalar yapılıyor.
bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar varsa ve paylasabilirlerse sevinirim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
şöyle bir doğal mıknatıs varmı 360 derece dönecek ve saniyede 60 tur atacak eğer varsa manyetik alan hiç kaybolmayacağı için bu yöntemle sınırsız enerji üretebilirmiyiz

Enerji kanunu hiçbir enerji yokdan gelemez ve yok olamaz.

şöyle bir doğal mıknatıs varmı 360 derece dönecek ve saniyede 60 tur atacak eğer varsa manyetik alan hiç kaybolmayacağı için bu yöntemle sınırsız enerji üretebilirmiyiz

Adamın biri Tv da(Ülke Tv de) çıktı ürattim diyor... "Erke"ciler sistemlerini benden arakladı diyordu...:p

Böyle bir şey mümkün değil. Fizik kanunlarına aykırı. hiç bir şekilde enerje doğada kaybolmaz. sürekli dönüşüm halindedir.Yani mutlak bir enerji varsa onu elektirik enerjisine veya dönme kinetik enerjisine çevirebilirsin.

ben me ta ca fe de videolara baktım magnet motor yazarsan çıkıyor . hatta orda nasıl yapılabileceği ile ilgili bilgide veriyor. sonsuz elektrik.

Erke, mıknatısla yapılan birşey değil tamamen mekanik ve fizik kanunlarına göre ise olası birşey.

Forum istatistikleri

Konular
128,226
Kullanıcılar
450,018
Son üye
nuranselimov93

Yeni konular

Geri