Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

:D hajı herşey iyi güzel hoş ranaada :D şu atık su pompaları yokmu ah ah :D elini vuramazsın :D pis kokar pislikle kaplıdır daha neler neler :D birde herşeyi bitmiş bir sıfır dairenin son anahtar priz montajından sonra ev sahibesinin ''Usatam size zahmet olucak ama şu tuvalet kağıtlığını takarmısınız'' deyip :D evindeki son kalan bütün işlerini yaptırması :D ondan sonra bu elektriği kim keşf ettiyse bu matkabı kim bulduysa sırayla ruhlarına birer fatiha okuyorum :D
üstadım seninki iyi yine
kapıdan çıkmadan söylüyorlar..
eve çamaşı bulaşık vs için servis çağırıyorlar
eve bir gidiyorsun makünanın üstü eczane gibi ne ararsan var sanki çat kapı gittmissin haberleri yok gibi ulan çağıran sizsiniz makina arızalı boşaltsanıza üztünü embesil müşteri
neyse lehavle çeker işini bitirir paranı da elli defalık indirimden sonra alır kapıdan çıkar merdivenlerden inersinki biir ses yankılanır apartman koridorunda...
usta..!!!!
ya bizim süpürgede bozuktu.........
içimden gecen sesleri artık burada yazmıyayım anlayan anlamıştır....
:)

mekatronik mühendisliği okuyorum cevabından sonra tip tip bakıp o ne demelerinden nefret ediyorum :((
gerçi daha ben tam olarak ne yaptığımızı tam olarak anlamış değilim ama neyse ;)

herkes kötü yanı buluyor bir de iyi olan yanlarını yazın mesela onlarıda öğrenelim ;))

bir otomasyoncu olarak tava döşemek cook uyuz bi durum.
hayıda diyemiyorum lanet olsun...

1. elektrik işini ve ustasını basit görmeleri..bana gerek duymadan arızalara el atmaları ve akabinde çarpılıp suçun üzerime atılması :)

yener 74'de katılıyorum fabrika çalışıyor biz çalışıyoruz.fabrika duruyor biz yine çalışıyoruz.Bıktım artık tatillerde çalışmaktan özelliklede bayramlarda..

17 yasındayım tv tamircisinde calısıyorum dükkana gelen müsterilerin bana cocuk gibi müalemesi yapması sen isten anlıyonmu falan demesi ve artı olarak gecen gelen müsterinin teletext e telekis demesi ve beni asalamsI adamı öldüresim geldi :D

7'sinden 70'ine elektrik işinden ben anlamıyorum diyen pek çıkmaz herkes bulaşır, bir faz bir nötr anlamayacak ne var derler sonrası genellikle kötü sonuçlanır ve gerçek elektrikçiler devreye girer. Mesleğimin tek sevmediğim yanı herkesin anlıyorum ben yaparım diye zıplamasıdır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri