Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

bende öğrenciyim.bitsede gitsek tarzında okuyoruz.daha kendi alanımda nasıl iş imkanları olduğunu dahi bilmiyorum.ama ne okuyorsun diyenlere mekatronik mühendisliği demektende nefret ediyorum.önce elektronik mi diyolar.sonrada mekatroniğin ne olduğunu 3 yılda bende pek ne olduğunu öğrenemedim açıkçası :(((

İşletmelerde genelde arıza çözülmüyorsa, sorun kesinlikle ELEKTRİK(SEL) bir sorundur denilip üzerimize sıvanması :) Ne varki kıçında pense tornavida geziyor :) YA usta sorun şundan şunu şöyle yap...EEE sen niye yapmadın ? gibi gibi biz elektrikçileri biraz fazla meyvalı ağaca benzetiyolar galiba :)

malzeme testlerinin uygun çıkmasına rağmen, panelde görülen sıcaklıklar yüksek diye makineyi kapatmaları...

selam.........
çırak ustayı sollamaz ise sanat ölür hatalı sollarsa .
çırak
ölür...........

ne yaparsan yap( ş.. n.. vtn hinligi) hariç en iyisi en iy işekilde sadece sectigin işi başkasına bakma her zaman en yüksege en uzaga en ileriye bak git yap KOLY GELSİN

Moderatör tarafında düzenlendi:
en basitinden bi priz takıyoruz ama pirizin kablosunu oyle bi yerden cekmek gerekiyorki insanın 5 - 10 dakikalık işi oluyor 2 - 3 saat bide prizi öyle bi araya istiyolarki baglaması bi dert adam bide başında dikiliyor sanki bişi bilmiyouşuz kendisi yapsa şimdiye 10kere bitermiş gibi davranmaları ve konuşnaları yani mesleğimin insan ilişkilerinden nefret ediyorum

öğretmenlik en kutsal bir meslek ama dışardan sanki çok ballı bir meslek diye görülüyor. Ben hiç hatırlamıyorum 3 ay tatil yaptığımı topu topu 1,5 ay tatilimiz var. 4 yıllık fakülte mezunu olarak en düşük ücreti almak beni üzüyor

o kadar devre malzemesi alıp en pahalı parçanın başına birşey gelmesi

Yok,olsaydi secmezdim

malzemeleri eksik olmasi. Bide milletin cihazlarini tamir etmekden biktim, bide demezlermi: hocam bi cihaz bozuldu 5 dakikada yapiver
kelime sonuda -ver kelimesine gicik oluyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,307
Kullanıcılar
450,145
Son üye
sukruseker

Yeni konular

Geri