Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

sürekli bu alet bozuldu sen anlarsın hele bi bak denmesinden nefret ediyorum :)

cevap yazan arkadaşların geneli kendi işyeri olanlar:)
bende özel sektörde çalışan biri olarak motor rulmanı değiştirirken rulmanın çıkmamasından inat etmesinden ve özellikle içten (gerilme yada hatalı imalat sonucu) kopan kablolardan nefret ediyorum.
Birde pazar yada cuma günü tatilimin olmamasından aşırı derecede nefret ediyorum.Fabrikada üretim var fabrikadayız.Üretim yok bu sefer Bakım için gene fabrikadayız.tatile hasret kaldım açıkçası:)

bende özel sektördeyim ve bende sizin gibi tatile hasretim.iş olsun olmasın fabrikadayız.benım en sevmedıgım iş ise mekanıkcının işini yapmak.branşlarımız ayrı ama sef herkes her işi yapıcak diyor ve gene en az degeri gören benım.tabı her iş yerinde böyle degildir.

bende özel sektörde çalısıyorum bayagıda büyük bir tekstil fabrikası orada cok bilmiş ınsanların makınayı tamır etmeye kalkıp ta talan etmesınden nefret ediyorum
en basit sadece ınverter ısı arızasına girmiş resetlenecek ama adam nasıl basarıyorsa parametre degiştiriyor bu kadar basıt birseyi yaparken aca hayal kurarakmı yapıyorlar anlamadım röle sökerler tekrar takarken bacaklarını yamulturlar abi çalısmıyor diye gelirler
yada hmı de yazar cıkıs stop basılı diye adam hiç bakmaz hemen kosar gelir abi makına calısmmıyor yada eski tip bıçaklı sigortaları kapatmaya çalırken kofraya salterın kolunu degdirirler daha neler neler.....

İşi bilmeyep,çok biliyormuş gibi işin yapım esnasında karışanlara çok sinir olurum.

Bir resmi kurumun lojmanında oturmaktayım komşularıma meslegimi söylemek istemiyorum evlerindeki her bozuk hurda kapıma ugramadan çöpe gitmiyor

vallahi ne yalan söyleyeyim ; daha resmi olarak elektronikçi değilim ama akrabaların bozuk cihazlarını tamir etmek bana düşüyor.mümkün mertebe kaçıyorum zaten. bozuk bir cihazı düzeltemeyince "sağlamdı da ben bozmuşum" muamelesi görmek pek de hoş olmuyor:rolleyes:

makine arızasını yapmak için uğraşırken işten anlamaz işletmeci gelir yapamazsanız servis çağırayım demiyormu

milletin 3 günde yapacağı işi 1 saat veya daha kısa sürede yapıp hiçbişi yapılmamış sıradan bir iş yapılmış gibi davranılması....

çok iyi bildiğim işimin bana öğretilmye kalkılması ,hele bunu yapan kişinin ben den daha deneyimsiz bilgiisiz ve tecrübesiz olmasın dan nefret ediyorum o an cinet geçiriyorum ... :(

sadece erkeklerin çalıştığı bir meslek olduğu için nefret ediyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,124
Son üye
Ekolll

Yeni konular

Geri