Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

Way be benim korniş çok basit kalmış ya:)

şöyle baktım da gerçekten basitmiş

Elektrik - Elektronik öğretmeniyim. Öğrencilerimin ders çalışmamalarına dayanamıyorum, kızıyorum, üzülüyorum... :(

İşimiz Mesleğimiz ALTIN Bileziğim iz.İştigal Olduğumuz Elektrik sektöründe söylem olarak basitleştirilmiş... yaa bir elektrikçi (ELEKTRİKÇİ) telaffuzunu. İş Sahibi ,Uygulamacı,meslek ustalarına Bir Elektrik Teknisyeni'ne - Bir Elektrik Teknikeri'ne sıradan basit gibi gösterilmesine açıkçası gıcığım.konu başlığı (NEFRET) Bu Değerli mesleğimizi basitleştiren ve basitleştir enlerden açıkçası Ne...t ediyorum...

türkiyede bu meslekten yani elektrik teknisyenliğinden değerimizin hiç olmamasından nefret ediyorum... keşke amerika yada almanyada teknisyen olsaymışım...

cep telefonundan nefret ediyorum.surekli calıp makinada arıza oldugunu duymaktan bıktım artık...

slm arkadaşlar benimkide şöyle uzun bir arıza sonunda daha ağzıma lokma koymamışım acele eve yemeye yetişeceğim,vatandaş karlama var diye çanak anteni oynatıp önüme geçmesi yemin billah edip bir dakika senin elin deyse düzelecek demesi sinirle oraya gidip 1 saat uğraşmak arkasından sadece saol demesi yokmu isyanlardayım.ama hergünde olurmu ya...

bir not daha bu tatilde üç günlüğüne bir tanıdığa misafir olduk inanın o üç günün iki günü bozuk su motoru ve sigorta kutusu ile uğraşmaktan fitil oldum tanıdıklar seneye 1 5 günlüğüne davet ediyorlar duydumki evde tamirat olacak yerler daha cokmuş nasıl ama:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
öğrenci olmak güzel şu an yarın ki deneydeki tasarımı kara kara düşünsemde:Dama yarın mesleğimin yani öğrencilin en kötü anı olabilir devreyi tasarlayamazsam:D

arkadaslar cuma gunu kanımı donduran bır teklıf aldım benden daırede 35 sortı bulunan ev tesısatından boru kablo ısı yapmamı ve gunde bu daıreden ıkı tane cıkarmamı yardımcı ıle ıstedıler ve ssk sız gunde verdıgı yevmıye neydı tahmın edın 25 tl ve maalesef bunju yapan ustalarımız ızmır de mevcut

en nefret ettiğim şey bir çok meslek dalında yapılacak iş ustanın ayağına gider biz ise işin yanına gideriz :))))

şantiyelerde çalışırken spiral taşının ve hiltilerin sesinden nefret ediyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,468
Kullanıcılar
450,408
Son üye
omerbehlulka

Yeni konular

Geri