Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

Sinir oluyorum.Elekrik işini bu kadar basite indirgeyen hakettiği parayı ödeyemeyen ve herkesin yapabileceği bir iş gibi görenlere sinir oluyorum. Mesleğime saygısı olmayanları kınıyorum. Bir usta kolay yetişmiyor.Ama bunu sadece biz biliyoruz yada para ödeyeceklerin işine gelmiyor. Birde son olarak iki tornavida ceviriyon lafı yuzunden cinnet geçircem bigün.

Ben gümrükte çalışıyorum, ihracat tırları vızıl vızıl geçer burdan. burların mutlaka ayakçı ve iş takipçi çakalları vardır. işte o çakalların bize gelipte, abi şu tırın işini hallediver demesi, beni çileden çıkarıyor.

ben bir firmanın teknik sorumlusuyum ama dışarıdada işler bakıyorum müşteri çağırıyor az bir işimiz var sen bunu halledersin diyor gidip yapıyoruz paraya gelince sen yabancımısın el alemden aşağı yapacaksın diyor parayıda 1 hafta sonra vereyim diyor bide komşulardan bıktım su ısıtıcısı bozuk geitiryor en nefret ettğim işte şohben takmak o duvarı bu dyvarı del türkiyede elektrçiler hakkettiği yerde değil bence

ben henuz calısmıyorum Fakat mekatronık muh. okuyorum
Ve bölümümün tanımını hergun yapmaktan bıktım :D

yerden goge kadar hakklısın su tesısatcısı 360 tl haftalık alır bız 200 tl zor alırız ızmırde su kacagı oldurmez ama ya elektrık dıyorum gercekten ıyıce ucurum oldu elektrıkcılık

ben elketrik panoları üreten bi firmada test sorumlusuyum en nefret ettiğim şey pano yapılmaya başlar müşteri der ki öldüm bittim cumaya panoyu almam lazım der harala gürele çalışırsın pano biter teste başalrsın ve acele yapıldığı için bi çok sorun çıkar onları halledersin ohh bitti dersin müşteri telefon açar abi panoyu bu gün almıyacağız panoda revizyon var işte ozaman ağzımı bozarım bende

ampul takmak :)

bir kere daha tercih imkanım olsa elektrik mühendisi olur muydum? hayır .. fakat işe girince garip bir haz duyuyorsun, herhangi bir arızayı giderdiğim ya da yeni birşey keşfettiğimde geceleri rahat uyuyorum. mesleğimi sevmiyorum ama en iyisi de olurum biliyorum.

Ben söylemiştim demek.

benım soyleyeceklerım zaten soylen mıs ama ben bır arızayı bulurum ama anlatmak ta sıkıntı cekıyorumn anlatıyorum anlatıyorum anlamıyorlar ıste o

çalışıken işime karışılması ve milletin beni izlemesi uyuz ediyor beni ,

Forum istatistikleri

Konular
128,399
Kullanıcılar
450,291
Son üye
elifaras

Yeni konular

Geri