mentor ıı ve mentorsoft türkçe kaynak?

mentor dc drıver ve mentorsoft yazılımı ile ilgili türkçe kaynağı olan arkadaşlar yardım edermisiniz ....
(gümrük birliği nedeniyle türkiyeye ingilizce döküman yetiyormuş şirketlerin türkçe döküman yapma zorunluğu yokmuş ama ne hikmetse herdilde var türkçe yok ?!?!?!?!:mad:)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
aynı sorun bizdede var ben 8 yıldır ingilizce kursuna gitmekten başka çare bulamadım teknik terim bilgiside olması gerekiyor bu yüzden de bayağı zorlanıyorum.

aynı sorun bizdede var ben 8 yıldır ingilizce kursuna gitmekten başka çare bulamadım teknik terim bilgiside olması gerekiyor bu yüzden de bayağı zorlanıyorum.
Uzun zamandır bende araştıyorum ama Türkçe kaynak bulamadım. Çeviri sitelerinden de tam olarak faydalanamıyorum çeviriler çok farklı çıkıyor. Kaynak bulabilirsem paylaşırım sizinde yardımınızı bekliyorum.

mentor dc drıver ve mentorsoft yazılımı ile ilgili türkçe kaynağı olan arkadaşlar yardım edermisiniz ....
(gümrük birliği nedeniyle türkiyeye ingilizce döküman yetiyormuş şirketlerin türkçe döküman yapma zorunluğu yokmuş ama ne hikmetse herdilde var türkçe yok ?!?!?!?!:mad:)
Türkiye'ye sürücü satıyorlar ama Türkçe kılavuz yapmıyorlar ne iştir anlamadım.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri