medefe cnc

Hayırlı olsun. Son resimdeki aparat ne için?

Teşekkürler son resimdeki aparad spindle tutucu.

- - - Updated - - -

Ankarada isen parca MDF verebilirim.

Forumu takip edenlerden parça MDF gereksinimi olanlar var ise hergün pekçok artık MDF yi atıyoruz.
Siteler tarafına yolunuz düşerse alabilirsiniz...

saolasın ama ben balıkesirdeyim parça konusunda dükkanı kurcalamam lazım bişeyler olucaktı sanki.

Bugün cnc nin kabloları geldi ve kabloları takıldı.CNC dolabı genişletildi ve toz ve ses izalasyonu yapıldı.sessiz spindlemizde geldi zaten eski spindlede ses dolaptan sonra çok kısılmıştı şimdi ses duymayız artık :D

Ekli dosyayı görüntüle 15171Ekli dosyayı görüntüle 15172Ekli dosyayı görüntüle 15173Ekli dosyayı görüntüle 15174Ekli dosyayı görüntüle 15175

Spindle fiyatı ve özellikleri neler. Paylaşabilirsen forumu takip edenler faydalanabilir.

Kolay gelsin çok güzel gidiyor...

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Sessiz olması iyi imiş , Fiyatta çok uygun tercih edilebilir.

Spindleden memnunum yanlız tepesindeki fan şeysini söküp attım çok ses yapıyordu bende başka sessiz fan taktım şu an kalem sesi harici çok az bi ses var ve biraz uğultu.

[video=youtube;qdDHc2FYjXk]http://www.youtube.com/watch?v=qdDHc2FYjXk[/video]

gayet iyi gözüküyor. en fazla kaç mm uç takabiliyosunuz acaba ?
bir sorum daha var makita rt0700c mi yoksa sizin aldıgınız spindle mi daha iyi ?

3.17 mm lik uç takılıyor er 11 pens seti kullanıyor sanırım 11 mm ye kadar uç alabilir pens seti alırsan bu spindlenin devri düşük 12000 rpm şöyle 20000 falan olaydı tadından yenmezdi.Bende birde kalıpçı taşlaması var o yüksek devirli büyük işlerde onu kullanıyorum küçük işlerde bunu :D.Bu spindle pcb işleri için ideal.Makitayı daha önce kullanmadım onun için yorum yapamıyorum.

anladım verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,608
Kullanıcılar
450,608
Son üye
cemaliev

Yeni konular

Geri