Ledlerden yapılan güneş paneli ile telefon şarj etmek mümkün olabilir mi?

maliyetine değer mi? attığın taş korkuttuğun kurbaya değer mi? şüpheli 15 led yetmez bence 12v yada 24v çıkış yapmalı...genede fantezi...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sen de KÖTEK'le onları :)
siz beni köteklemeden ben bir kaç sorum daha olcak hani şu trityum tüpleri var ya onları amorf güneş panelleri üzerine taksak bildiğim kadarıyla bu paneller düşük ışıkta diğerlerine göre daha performans trityum tüpleride 12.5 yılda verimliliği düşüyor bu şekilde sürekli bir led yakabilir miyim yoksa onunda amperi düşük mü gelir. son olarak amerikyum 241 ile bir şey yapabilir miyim merak ettim

siz beni köteklemeden ben bir kaç sorum daha olcak hani şu trityum tüpleri var ya onları amorf güneş panelleri üzerine taksak bildiğim kadarıyla bu paneller düşük ışıkta diğerlerine göre daha performans trityum tüpleride 12.5 yılda verimliliği düşüyor bu şekilde sürekli bir led yakabilir miyim yoksa onunda amperi düşük mü gelir. son olarak amerikyum 241 ile bir şey yapabilir miyim merak ettim
Sayın üye konu dışına çıkmayın. Led ile elektrik üretilirmi konu başlığınız. Böyle sürerse yüzlerce sayfalık çöp oluşur.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri