Led Driver Devresi Yapmak

sayın fabrisio bi önceki sayfada yazdıklarım için cevabınız varmı yoksa tüh geç kaldıkmı diyelim kolay gelsin

Merhaba fabrisio elinde HV 9910 board varmı 5 adet alabilirmiyim.

İyi Çalışmalar Dilerim.

sayın fabrisio durumlar iyi olsa hazır alırım 3 5 kuruşla bişeyler yapmaya çalışıyoruz sende haklısın da bilgiyi paylaşmak güzel birşey bence ticari amacım yok istemiyorsan kimseylede paylaşmam devreyi verirsen yada devre fiyatları nedir diye sorayım başarılar...

fabrisio pm kapalı galiba ulaşamıyorum size

Hocam, pm derken msn i kastettiniz galiba. Antivirüs taramasından sonra msn klasöründe bazı şüpheli klasörleri sildim. O yüzden messenger bozuldu ama yarın tekrar kuracağım. 19:30 dan sonra görüşürüz.

Slm arkadaşlar ben sitenize yeni üye oldum. Bi proje hakkında yardımınızı istiyorum pıc çıkışında transistör veya MosFet ile Power Led sürmem gereken bi ödev hazırlamam gerekiyor. Nasıl yapabileceğim hakkında bi fikir verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler herkese. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

merhaba kty1986 hoşgeldin pic çıkışına ırfz44 isimli mosfeti bağlayarak led sürebilirsin pic ile mosfetin gate ucu arasına 4.7 klık bir direnç koy picin eksisi ile mosfetin katodunu birleştir mosfetin elinde kalan ucu ledin eksisine güç kaynağının artı ucunuda ledin artısına gir ledi mosfet ile sürmüş olursun transistör ile süreceksen klasik bc 237 ile sürebilirsin daha detaylı bilgiyi netten veya datasheetten bulabilirsin umarım yardımcı olmuşumdur kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,245
Son üye
übeyt doksar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri