Kumanda problemi yardım.

Forum kuralari 3.3. Lufen yardim ve turevleri seklinde konu basligi yasaktır. Forum kurallari 3.4. Sasece buyuk harfle yorum yazmak yasaktir. Sadece buyuk harf ile konu basligi yazmak yasaktir.
Boyle forum olmaz olsun gibi foruma hakaret etmek hangi madde bakmadim.
Her yerin bir kurali vardir. Kurallarin en sonunda bunu okumamis olmak uymayacagin anlamina gelmez diyor. Okumus kabul edilirsin diyor.
O halde okumus olduguna gore uc dort kurali defalraca cignedin. Sonra da hakaret ediyorsun.
Ayrica birde insanlık kurali, hic bir ortamda insanlara hakaret edilmez.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Yaptığin yanlış kardeşim sana yarin sabah istedigin devreyi verecektim ama önce haketmen gerektiğini yazdim uygun bir sekilde.
önce forum kurallarını okumadan mesaj yazıyorsun. sonra soruyu hiç bir caba sarfetmeden gelip buraya yaziyorsun.
yarım yamalak yazdigin soruya cevap bekleyip. utanmadan birde siteye laf ediyorsun.
Böyllerinin sorularina cevap verilince yuz bulup hepsi laf soyleyerek cevap almaya çalışıyor.

Hala neden banlamıyorlar kurallara uymayanları ki. Bu üye banlanana kadar ben hiç bir konuya cevap vermeyeceğim.

Forum tarafindan uyarildim ozurumu diledim dikkat ediyorum tepkinizin devamliliginida anliyorum tekrar kusura bakmayın

Hala neden banlamıyorlar kurallara uymayanları ki. Bu üye banlanana kadar ben hiç bir konuya cevap vermeyeceğim.
Kişileri dışlamak topluma birşey kazandırmaz .O kişileri kazana bilirsek toplum kazanır .

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri