kompanzasyon, kael varkombi-12-pc-tft

Sabitte önemli.O konudada bilgi vermeniz
gerekecek.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
5.8.0 değeri hocam o.
25.99 iken bile osb 25 alıyor ancak 26,01 olsa 26 oluyor.
bizim değerimiz 0,80 lerde 99'a kadar sorun yok ancak rakam 1 artarsa cezadayız. büyük ihtimalde cezadayız

Sorununuz,5.8.0 da ise,sabitide konuşma-
mız gerekecek.

Son düzenleme:
gündüz 5 gece 10 gerekiyor hesaplamama göre. ya 2. bir sabit oluşturmam gerekecek. Ancak bu 3 kademe kafamı çok karıştırdı. tanıtmak mümkün olsaydı gece 10 kvar ı manuel devreye alır sabiti kapatırdım. ancak asıl sorunu öncesinde çözmem gerekecek

Kademeler hep aynı .Eş yaşlandırma ayarı
aktif değilse,ondanda ! kaynaklanıyor ola-
bilir.Bu uyarıları yarın gözden geçirmeniz-
de yarar var.Bence,ilk 3 kademenin akım
değerlerinin doğru olduğunu kontrol edin,
doğru ise,röleyi değiştirerek işe başlayın.

gündüz 5 gece 10 gerekiyor hesaplamama göre. ya 2. bir sabit oluşturmam gerekecek. Ancak bu 3 kademe kafamı çok karıştırdı. tanıtmak mümkün olsaydı gece 10 kvar ı manuel devreye alır sabiti kapatırdım. ancak asıl sorunu öncesinde çözmem gerekecek

sabiti kapatmanız cezaya sokabilir çünkü röleniz sekonder kısmının reaktifini okur ve 1000 kva trafoda minimum 10-maximum 60 kvar kondansatör ihtiyacı doğar yüklenme durumuna göre buda değişir.

Sayaç og kısmında olduğundan tamamını yazar

Yeriniz müsait ise,kademe sayısını 18 yapmanızdada yarar var.Kondansatör miktarınızda yetersiz gibi !(600-650).

Son düzenleme:
rifaze 12,5 kvar, monofaze 4 kvardan
aşağı değerdeki kondansatör akımlarını
algılama şansı olmadığı için,bu değerdeki
kondansatörleri bağlamanın bir esprisi
yoktur.
sami bey,
bu hesabı nasıl yapacağımızı açıklama şansınız var mıdır? diyelim ki 15 kvar kondansatör var ondan sonrası hep 30 kvar. ihtiyaç duyulan ise 25 kvar. ben 30 lardan birini söksem 10 taksam. röle önce 15'i sonra üzerine 10 u almaz mı?
çünkü 30 fazla gelecek

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri