Kombi beyin arızası

60 tl ye yapan kim acaba adresi web sitesi var mı acaba ???

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ulan arkadaş Allah kimseye fırsat vermsin. Bu doğalgazcıların alayı mı 3 kağıtcı * geçen gün bir kombici geldi beyni söktü götürdü 200 tl para istedi namussuz bir parçasını değişmiş sözde akşam getirdi taltı şimdi aynı arızayı gene veriyor Allah kimseyi bunların eline düşürmesin.....

Değişen ne? Madem akşamında bozuldu çağırt adamı parayı almak kolay öneml olan karşılığını vermek.

Ulan arkadaş Allah kimseye fırsat vermsin. Bu doğalgazcıların alayı mı 3 kağıtcı * geçen gün bir kombici geldi beyni söktü götürdü 200 tl para istedi namussuz bir parçasını değişmiş sözde akşam getirdi taltı şimdi aynı arızayı gene veriyor Allah kimseyi bunların eline düşürmesin.....
eğer yetkili servise yaptırdıysanız parçanın garantisi vardır ve tamir etmek zorundadır...

tamir eden yetkili servis değil yetkili servis tamir yapmıyor ayrıca başka bir kombi satan yere yaptırdık parça sipariş etmiş onu bekliyoruz bakalım ne olacak .. ??

ulan arkadaş bu doğalgazcıların allah belasını versn hepsi mi sahtekar heps mi namussuz bunların ?
Bu gün evimize başka bir kombi ustası geldi işinin ehli genç bir arkadaştı geldi baktı dediki bu kombinin kartları kolay kolay arıza yapmaz dedi. söktü baktı bacayla alakalı prostat mı dedi bişey dedi o parça arızalı oluyor ded genelde ben hiç bunların kartlarının bozulduğunu görmedm dedi. neyse uğraştı söktü o dediği parçayı değiti 100 tl paraverdik şimdilik saat gibi çalışıyor ayrıca 1 yıl garanti verdi. asıl sorun öbür ilk bakan kombici namussuzlar 190tl para verdik sözde2 tane röle değişmiş 2 röleye 100 tl para istiyor neyse yarın gidip tekrar konuşacam bakalım nekadar para alacam Allah kimseye fırsat vermesin abi bunların alayı 3 kâğıtçı ....

Valla okudukça hem sinir oldum hem utandım..

Bu ve bunun gibiler yüzünden teknik servislerin servis hizmeti verenlerin adı karalanıyor.

Emin ol o para onada yaramaz. Geçmiş olsun umarım paranızı alabilirsiniz.

Valla okudukça hem sinir oldum hem utandım..

Bu ve bunun gibiler yüzünden teknik servislerin servis hizmeti verenlerin adı karalanıyor.

Emin ol o para onada yaramaz. Geçmiş olsun umarım paranızı alabilirsiniz.

eyvallah usta saol yarın gidip dövüşecem adamlarla inşallah kurtarırım paramızı adi herifler. ve başımıza gelen olayda herkese tecrübe olsun kombinin her verdiği arızaya İNANMAYIN ..!!! bakın bize beyin arızaı dediler baca arızası çıktı ...

Aslında birçok kombinin (çok eskilerde olmayabilir ) kullanma klavuzunda bu arızalar ile ilgili kodlar veya yanan ledlerin anlamlarını gösteren açıklamalar bulunuyor.Bu açıklamalara dikkat ederseniz , gelen servisi yönlendirip hem boşa vakit kaybetmesini engellemiş olursunuz, hemde arızanın nerede olduğunu bildiğinizi bildiğinden ( yukarıda belirtilen baca arızası gibi ) alakasız arızalar söyleyip sizi mağdur edememiş olur.

Aslında birçok kombinin (çok eskilerde olmayabilir ) kullanma klavuzunda bu arızalar ile ilgili kodlar veya yanan ledlerin anlamlarını gösteren açıklamalar bulunuyor.Bu açıklamalara dikkat ederseniz , gelen servisi yönlendirip hem boşa vakit kaybetmesini engellemiş olursunuz, hemde arızanın nerede olduğunu bildiğinizi bildiğinden ( yukarıda belirtilen baca arızası gibi ) alakasız arızalar söyleyip sizi mağdur edememiş olur.

evet dün ki gelen kombi ustası da sizin gibi dedi kullanma klavuzu olsadı orada arıza kodları yazar dedi. aslında LCD ekranda yazıyor F9 brolür beyni yazıyordu bunu servise söyleyince beyin arızası var dedi hemen .Neyse buda bize ders oldu işte ...

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri