klima nasıl temizlenir

teşekkür ederim sn. KocaeliKlimaci.

Rica ederim Sayın Wolf eğer yardımcı olabildiysem...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Biz normalde ağır Bakım yapıyoruz atölye ortamında tüm parçalarına ayırıp temizliyoruz yeni gibi oluyor...

basınçlı su motoruyla yerinden sökmeden yıkamıyorsunuz sanırım yoksa fan motoruna - karta su kaçabilir.

kardes senın agır bakım dedıgın olayın ucretı farklı oldugu ıcın yaptıran pek nadır karta fana su kacabılır dıyorsun hıc boyle bırseyle karsılasmadık tabıkı suyu nereye sıkmayı bıldıgımız ıcın

- - - Updated - - -

Biz normalde ağır bakım yapıyoruz atölye ortamında tüm parçalarına ayırıp temizliyoruz yeni gibi oluyor...

basınçlı su motoruyla yerinden sökmeden yıkamıyorsunuz sanırım yoksa fan motoruna - karta su kaçabilir.

kardes senın agır bakım dedıgın olayın ucretı farklı oldugu ıcın yaptıran pek nadır karta fana su kacabılır dıyorsun hıc boyle bırseyle karsılasmadık tabıkı suyu nereye sıkmayı bıldıgımız ıcın

Biz normalde ağır bakım yapıyoruz atölye ortamında tüm parçalarına ayırıp temizliyoruz yeni gibi oluyor...

- - - Updated - - -

Adı üstünde ağır bakım. fıs fıs bakım da yapıyoruz ama mutlaka kartın üstünü poşetle vs. kapatıyoruz...

kardes sen benım anlatmak ıstedıgımı anlamadın yada ben anlatamadım ben senın agır bakım dedıgın olaya bırsey demıyorum.yaptıgın fıs fıs olayına karsıyım oyle bı temızlenme seklı yok onu soyluyorum ya ustunde yıkarsın yada senın tarzın agır bakım yaparsın fıs fıs la bır yere varamazsın.tartısmanın bı anlamıda yok.

kardes sen benım anlatmak ıstedıgımı anlamadın yada ben anlatamadım ben senın agır bakım dedıgın olaya bırsey demıyorum.yaptıgın fıs fıs olayına karsıyım oyle bı temızlenme seklı yok onu soyluyorum ya ustunde yıkarsın yada senın tarzın agır bakım yaparsın fıs fıs la bır yere varamazsın.tartısmanın bı anlamıda yok.
Yanlış anmayın ama bizim buralarda da birkaç ustaya sordum...fıs fıs seklinde yapıyorlarmış..:)

Biz müşterinin isteğine göre yapıyoruz. ağır bakım olmazsa orta halli bakım olur klima yerinden sökülür sonra panelleri sökülür kondanser vs. yıkanır tekrar toplanır.

Tartışma ortamı yok...

yanlıs anlamada senın oradakı ustalar usta degıl demekkı..sızın oradakı klima ortamıyla buradakı klıma ortamı cok farklı oldugu ıcın fıs fıs bızım gozumuzde bakım degıl..

yanlıs anlamada senın oradakı ustalar usta degıl demekkı..sızın oradakı klima ortamıyla buradakı klıma ortamı cok farklı oldugu ıcın fıs fıs bızım gozumuzde bakım degıl..

ne yapabiliriz tabii ki fısfıs ta bizim çalışma şeklimiz değil ama seneye tam yaptırırız diyorlar şimdilik idare etsin diyorlar böyle böyle dil döküyoruz ama işe yaramıyor. yoksa biz sadece orta halli ve ağır bakım yapıyoruz...

Müşterinin tutumu çok önemli sayın kocaeli klımacı arkadaşımızın dediği gibi...Bir elektrikçi olarak işin iyisini çok iyi biliriz ama çogu yanlış durumları gördüğümüzde müşteri yanaşmadıgı için maalesef çok yardımcı olamıyoruz...

Son düzenleme:
Müşterinin tutumu çok önemli sayın kocaeli klımacı arkadaşımızın dediği gibi...Bir elektrikçi olarak işin iyisini çok iyi biliriz ama çogu yanlış durumları gördüğümüzde müşteri yanaşmadıgı için maalesef çok yardımcı olamıyoruz...
Merhabalar Sayın DGN FRT ;

Belirttiğiniz gibi durum ne yazıkki aynen böyle...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri