klima arıza

bakımdan önce çalışan klima, bakımdan sonra çalışmadı demiştim.alıcı karta su gittiği için kurumasını beklemek lazımmış galiba.Müşteri aramadığına göre klima çalışmıştır.Çünkü müşteriye 1 gün sonra klimasını çalıştırmasını, çalışmaması durumunda beni aramasını söyledim.Aramadığına göre çalışmıştır.Ama yarın arayıp soracağım:)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
merhaba.27000btu buzluk tipi klima hava ile ayni anda çiğ üflüyor.klimanın gazını kontrol ettım 8 bar gozukuyordu basma hattında.
5 bar ıse donus hattında.
ne yapmam gerekıyor ?ve 27000 btu klımada gaz basıncı ne kadar olmalıdır? yardımcı olursanız sevınırım ...

sistemde gaz eksiliyorsa sebepleri neler olabilir?

sistemde gaz eksiliyorsa sebepleri neler olabilir?

gaz kaçağı..

Borularda çatlak kırık .. genelde vibrasyon veya yanlış montajdan dolayı olur.. çok nadirde olsa imalat hatası kaynak noktalarında filan olabilir..

dikkatl bakarsanız kaçak noktasında yağlanma olur bulmanızda yardımcı olur..

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,149
Son üye
yusuf_19034

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri