Kakr atması

:). Yok degil)..nasil bise oldugunu goolgleden baktim gordum konunun en basinda sen merak etmeyesin..yalniz anlamadgimiz sey kim neden boyle sacma sapan bi uygulama yapmis)..neye yariyor bu heater midir nedir?..sana yardimci olmaya calisiyoruz kardes neden sinirleniyosun)
Yok kardeş mümkünse olma çünkü siz dalga geçiyorsunuz. Bak ben senden birşey öğrenmedim ama sen benden heater swich öğrendin. Ne işe yarıyor dersen normal prizler sadeve fazı keserken bunlar hem faz hem nötür kesiyor çok daha güvenli. Sanırım yeterince öğrendin

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Yok kardeş mümkünse olma çünkü siz dalga geçiyorsunuz. Bak ben senden birşey öğrenmedim ama sen benden heater swich öğrendin. Ne işe yarıyor dersen normal prizler sadeve fazı keserken bunlar hem faz hem nötür kesiyor çok daha güvenli. Sanırım yeterince öğrendin
Dalga filan gecmiyorum ama zaten istesense yardimci olmicam sana bu saatten sonra..naparsan yap)..senin o dedigin zimbirtiyi ben evimden iceri bile sokmam..bu uygulamalar icin notr kesmeli sigorta varken heater swich da neymis)..sana kolay gelsin dostum probleminle seni bas basa birakiyorum.)

Dalga filan gecmiyorum ama zaten istesense yardimci olmicam sana bu saatten sonra..naparsan yap)..senin o dedigin zimbirtiyi ben evimden iceri bile sokmam..bu uygulamalar icin notr kesmeli sigorta varken heater swich da neymis)..sana kolay gelsin dostum probleminle seni bas basa birakiyorum.)
Bu arada bilmiyorsan öğren heater swich senin o nötr sigortan dan Çok daha garantidir. Bu ingiliz sistemi ve tüm avrupada uygılanan ekstra bir güvenlik tekniğidir. Ama sana hak veriyorum

Sen gule gule kullan kardesim heaterini..bana lazim degil.biz senin kadar bilmiyoruz cahilligimize ver)

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri