Kaçlık Kablo Çekmek Lazım

aslına bakarsan yeter semalarda 11kw ya 94 metreye kadar 4x4 kurtarıyor diyor
ben senın yerinde olsam 4x4 ve 4x6 maliyeti çıkartır patrona sunardım.
biliyosun tesis kurarken ileriyi görmekte önemlidir
ne olur ne olmaz mantığıyla 4x6 antigron kullanman daha iyi olur bence
ama üretici firmanında dediği doğru zaten bende 32A demiştim
dediğim gibi konuyu bu şekilde patrona sun bence kablo kesidine o karar versin
ki iki gün sonra olası bır durumda benı neden uyarmadın demesın sana;)

Şöyle birşey yapsam daha mı uygun olur CNC makine panonun birinden beslencek ya 4x4 ü buna direk çekeyim.Diğer iki panoyu da başka bir kabloyla bağlantı yapsam yine 4x4 le uygun olurmu o diğer 2 panoda kaynak felan ıvır zıvır şeyler çalışacakmış?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
ola
Şöyle birşey yapsam daha mı uygun olur CNC makine panonun birinden beslencek ya 4x4 ü buna direk çekeyim.Diğer iki panoyu da başka bir kabloyla bağlantı yapsam yine 4x4 le uygun olurmu o diğer 2 panoda kaynak felan ıvır zıvır şeyler çalışacakmış?
olabilir ama dediğim gibi anı kurtarmış olursun
başka kablo dediğin 4x2,5 olabilir dahada altını kullanamazsın
halıyle yeni bir makına bağlıyacağın zaman benimde burda sebekem vardı diyemeyeceksin
çünki 2,5 yeterli gelmiyecek
ben 3 kombinasyon panosunada 4x4 çek derim ama maliyeti düşürmek istiyorsan senin dediğinde mantıklı...

Ben senin yerinde olsam 5*6 antikron kablo kullanırdım ve bir daha o makinenin tesisatında sorun olmaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri