Işık Bariyerinde Tercih Ne Olmalı?

Katılım
24 Mar 2011
Mesajlar
38
Beğeniler
0
Puanları
1
Yaş
32
tursa ışın bariyerinide deneyebilirsin
 
Katılım
16 Eyl 2010
Mesajlar
142
Beğeniler
3
Puanları
3
Güvenlik 4/2 sertifikası olmasına özen gösteriniz pilz ve banner marka tavsiye ederim.
 
Katılım
16 Ara 2006
Mesajlar
18
Beğeniler
1
Puanları
3
Işık bariyerleri emniyet amaçlı kullanılır, kullanacağın emniyet katagoresine ve cihaz cözünürlüğüne göre fiyatları değişir. Kullanacağın yere göre öncelikle ihtiyacın olan ürünü tesbit et gereksiz yere fazla para ödeme. ayrıca Işık perdesi (ışık bariyeri ) ile birlikte emniyet rolesi kullanman gerekir. Marka olarak Keyence ,Pilz tavsiye edebilirim. Kolay gelsin.
 
Katılım
19 Eyl 2007
Mesajlar
4
Beğeniler
0
Puanları
1
Yaş
34
Isik bariyeri alacaklara kesinlikle Leuze oneririm. Ozellikle bu sene cikardiklari yeni MLC serisi bariyerler kalite olarak cok ust seviyede. Fiyatta da oldukca agresifler... Kullaniyorum cok memnunum.
 
Katılım
16 Ara 2013
Mesajlar
4
Beğeniler
1
Puanları
3
Yaş
44
s.a. arkadaşlar. bu siteyi uzun zamandır takip etmekteyim, gerçekten mesleki manada birçok yararlı bilginin, tecrübenin paylaşıldığı ender yerlerden biri. güvenlik bariyeri hususunda bilgiye ihtiyacım oldu, ilk önce alış-veriş yaptığım satıcılardan konuyla alakalı fikirler aldım, ardından sağlamasını ve ürün memnuniyeti yada rahatsızlıklarını öğrenmek için buraya geldim. hiç kullanmadığım ve görmediğim bir ürün için doğru tercih yaptığım sonucuna vardım. yalnız bu konu başlığında gerçekten rahatsız edici bulduğum birkaç detayı yazmadan geçemeyeceğim. bazı ürün markalarının abartılı bir biçimde reklamının, hatta satışının bile yapıldığını gördüm. bu reklam içerikli mesajları yazan herhangi bir arkadaşımızın şiddetle 'tavsiye' ettiği ürünü garanti süresince hiçbir mazeret öne sürmeden, herhangi bir arızada yerinde bakım-onarımını ücretsiz yapmayı yazılı sözleşme ile taahhüt ederse ürünü kullanmayı seçeceğimi yazmak istiyorum. ben ürünün çalışma ortamının gerekliliklerini sağlıyacağımı garanti ediyorum. saygılarımla
 
Katılım
28 Kas 2011
Mesajlar
13
Beğeniler
0
Puanları
1
Yaş
27
tabiki sick fakat kullanım alanıyla alkalı olarak ekonomik olanlarda var yerli uretimden bahsediyrm...
 

Benzer konular

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
100,785
Mesajlar
708,808
Kullanıcılar
377,397
Son üye
okn34

Yeni Konular

Üst