Hangİ web sİte yapma programini Önerİrsİnİz???

edelgado13

Üye
ArkadaŞlar bİ ver sİte yapacamda bana hangİ programi Önerİrsİnİz Önerİlerİnİzİ beklİyorum...

konu İlgİlİ bÖlÜme aktarilmiŞtir.

bÖlÜm yÖnetİcİsİ muratcyber

Nasıl bir site yapmayı düşünüyorsunuz?

Düşündüğünüz siteye benzer bir örnek site adresi verirseniz yada amaçlarınızı söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım...

benim yapacağım site bilgisayarla ilgili olabilir...

O halde size microsoft frontpage'i oneririm. Amator olarak ugrasmayi istiyorsunuz sanirim....

yok ben zaten bi arkadaşın önerdiği programı denedim ve çokta memnun kaldım.arkadaşın önerdiği program web page maker...şahane sanada tavsiye ederim.

joomla'yı tavsiye edebilirim.

Joomla Nedir?
Joomla bir içerik yönetim sistemi(content management system)dir. Yani web üzerinden sitenizi yönetmenizi sağlayan hazır portal sistemidir,
internete bir cok hazır portal bulunmaktadır joomla bunlardan birtanesidir.Kodları editleyerek çok güzel websiteleri oluşturmanız mümkündür.

ÖZELLİKLERİ:

joomla 3 ana unsurdan oluşur..

1.modül, örnek olarak, üyenin adını ve şifresini girdiği bölüm modüldür..1php, 1 xml dosyasından oluşur
2.Bileşen,örnek olarak,bir resim galerisi eklemek istersek sitemize bunu bileşen olarak eklemeliyiz..
3.mambotlar,, örnek vermek gerekirse admin panelimizden sitemize ekleyeceğimiz içeriğin, veya hehangi bu bir resim,video,pdf dosyası,bunun gibi aklınıza gelebilecek herşeyi eklememize olanak sağlayan bir editör mambottur

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri