Elektronik alım satım sitesi

syalniz

Üye
Arkadaşlar merhaba. Bugün sizlere yakın zamanda devreye aldığım web platformumu tanıtmak istiyorum. Hepimizin elinde kullanmadığımız elektronik komponentler ve ekipmanlar oluyor. Bunları değerlendirmek ve atıl durumda kalmasını önlemek amacıyla bir web sitesi yapmaya karar verdim ve https://elektronikciden.com/ isimli siteyi açtım.

Burada tamamen ücretsiz ve sınırsız olarak elektronik komponent, parça, ekipman, tamir, Bakım, hizmet ilanlarınızı verebilirsiniz. Bu sitenin kodlaması görsel tasarım dışında bana aittir.

Siteyi geliştirmek adına varsa sizlerin de önerilerini almak isterim. Site henüz yeni açıldığı için ilan sayısı az ancak zamanlar artacaktır. Siz de destek olmak isterseniz veya elinizdeki ürünleri satmak isterseniz email adresiniz ile veya facebook - google hesabınız ile kolay bir şekilde üyelik oluşturarak ilan verebilirsiniz.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok iyi düşünmüşsünüz,elinize saglık.Böyle birşeye ihtiyaç vardı,ancak dikkatimi çeken bazı ürünler sıfırlarından pahalı.Buradaki amacın elektronikciler arasında dayanışma olması gerekir.
İlanları sitenize eklerken kontrollü vaziyette eklemenizde,pazarlama veya para kazanma amaclı siteye dönüşmemesine dikkat etmenizde fayda var.
Elbetteki kendiniz birşekilde gelir elde edeceksiniz,bu belki reklam alarak olur belkide ilerde cuzi ücretler talep edersiniz.
Başarılar dilerim.

güzel bir siteye benziyor ama donanımhaber ne alaka anlamadım.
Çok teşekkür ederim. Benzer bir metni DonanımHaberde paylaşmıştım. Oradan kopyalama yaparak burada da paylaştım. Kopyalama esnasında bir karışıklık oldu sanırım. DonanımHaber ile alakali nasıl bir bağlantı vardı ben göremedim, yöneticiler düzeltip kaldırmış olmalı.
Düzelmiş olması lazim. Reklam kokan haller. Ne diyelim.
Bilinçli yaptığım birşey değildi. Sorunun ne olduğunu da göremedim.
Çok iyi düşünmüşsünüz,elinize saglık.Böyle birşeye ihtiyaç vardı,ancak dikkatimi çeken bazı ürünler sıfırlarından pahalı.Buradaki amacın elektronikciler arasında dayanışma olması gerekir.
İlanları sitenize eklerken kontrollü vaziyette eklemenizde,pazarlama veya para kazanma amaclı siteye dönüşmemesine dikkat etmenizde fayda var.
Elbetteki kendiniz birşekilde gelir elde edeceksiniz,bu belki reklam alarak olur belkide ilerde cuzi ücretler talep edersiniz.
Başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim. Aslında satmaya kiyamadigim ihtiyacım olan bazi urunler için sifirina yakın fiyatlari bilincli yazdım. Çünkü satarsam yenisini almam gerekecek. İhtiyacın olan ürünü neden ilan olarak eklediniz diyebilirsiniz. Bu sitenin ilan sayısının artması lazimki insanlar kullansın, boş bir siteye kimse girip çıkmıyor maalesef. İlan konusunda sizlerin de desteklerinizi rica ediyorum. İlan sayısı arttıkça çok daha iyi bir site olacaktır.

Son düzenleme:
Bıraktığınız sitenizin linkini tıkladığınızda önce baş harfi d ile başlayan siteye yonlenip sonra sizin sitenize gidiyordu.

Link atlama düzeltildi. Bu tür linkler her yerde hoş karşılanmaz. Dikkat edin yeterli.

Siteniz hayırlı olsun uzun ömürlü olur umarım. Dev sitelerin yanında büyümek kolay değildir umarım yolunuz açık olur uzun ömürlü olur.

Kolay gelsin.

Bıraktığınız sitenizin linkini tıkladığınızda önce baş harfi d ile başlayan siteye yonlenip sonra sizin sitenize gidiyordu.

Link atlama düzeltildi. Bu tür linkler her yerde hoş karşılanmaz. Dikkat edin yeterli.

Siteniz hayırlı olsun uzun ömürlü olur umarım. Dev sitelerin yanında büyümek kolay değildir umarım yolunuz açık olur uzun ömürlü olur.

Kolay gelsin.
Çok teşekkür ederim. Haklısınız büyümek kolay değil ama elimden geleni yapacagim. Şimdiye kadar aldığım tepkiler hep olumlu oldu. Kullanıcı dostu bir site yapmaya calistim, kullanici deneyimi iyi olursa site gerekli ilgiyi gorecektir diye düşünüyorum.

Bir öneri olarak satıcılar puanlanırsa iyi olur.
Onerinizde haklısınız ancak sitenin işleyiş biçimi şimdilik satıcıya puan vermek için uygun değil. İlan sitesi olduğu için müşteri satıcıyı arayarak irtibat kuruyor ve ürünü satın alıyor. Bu noktada kimin alim yaptığı site denetiminden çıkıyor. Dolayısıyla alıcıya puanlama yaptırmakta mümkün olmuyor. İleride sepete ekleyerek satış yapılirsa puanlama sistemi de gelir muhakkak.

aktivasyon maili gereksizin içine düşüyor bilginiz olsun. üye oldum ilk ürünümü paylaştım, onay bekliyor, sistem png resim kabul etmiyor sanırım

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri