İlk izlenim

krcsamet28

Katılımcı Üye
Arkadaşlar geçenlerde 3 adet kitap sipariş verdim.
İkisi bu sabah elime ulaştı. Bu kitaplar hakkında ilk izlenimimi paylaşmak istedim.
1- CCS C İle Pic Programlama - Serdar Çiçek

4e7359ff7cf0688651eefd1bca35bbdd.jpg

Aslında beklentim pek büyük değildi ancak beni şaşırttı. Kitabın profesyonelce yazıldığı bariz ortada. Giriş seviyesinden orta seviyeye doğru tam bir geliştirici profesyonelliğince yazılmış. Bu kitabın yazarı bu işi biliyor abi dedirtecek cinsten. Bu yola baş koyacaklara kesinlikle öneririm.

2- Arduino - Coşkun Taşdemir

85865d297722efbac654ccacf6f27f00.jpg

Kitapdan beklentim büyüktü ancak bu da beni şaşırttı. Çünkü kitap çok amatörce yazılmış. Konu akışını beğenmedim. Sanki bu kitabın yazarı programlamaya arduino ile başlamış gibi bi izlenim verdi. Hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim.

3- Mikrodenetleyiciler ile Seri İletişim - Kodlab

0598166c62eaabe358d14af43ac32f75.jpg

Kitap henüz elime ulaşmadı ancak beklentim büyük. VisualBasic yazısını görünce biraz soğudum tabi. Benim en büyük hatam programlamaya yüksek seviye bir dil olan Basic dili ile başlamamdı. Bu yüzden Basic artık bana itici geliyor. Ancak C# yazısını görünce biraz içime su serpti. Biran önce elime ulaşmasını bekliyorum. Kitap elime ulaşınca ilk izlenimimi konu altında paylaşacağım. İyi forumlar...

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,910
Son üye
citythunder

Yeni konular

Geri