Faz kısa devre

Neyse konu çok uzar. Velhasılı kelam küfürbaz, anlayışsız komutanlar beni askerlikten soğuttu. Askerlik hiç hatırlamak istemediğim bir dönem olarak kaldı bende.
Hepsimi kötü? Tabiki hayır ama bana denk gelmediler.
askerde bana da çok küfür ettiler. ama verdiğin tepki çok önemli, astsubay bir gün anneme küfür etti, ben de dönüp yüzüne karşı "hayır duasını kadın kadıncağızın" dedim. sonra bana bir daha küfür edemedi. bir de dayağı kaldırmak için çok uğraştım. cumartesi pazar dahil 3,5 ay dayak yedim. sonunda ordu'lu bir arkadaşım haksız yere yediği dayak yüzünden kendini vurdu. vesile oldu bizim bölükten dayak kalktı.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
askerde bana da çok küfür ettiler. ama verdiğin tepki çok önemli, astsubay bir gün anneme küfür etti, ben de dönüp yüzüne karşı "hayır duasını kadın kadıncağızın" dedim. sonra bana bir daha küfür edemedi. bir de dayağı kaldırmak için çok uğraştım. cumartesi pazar dahil 3,5 ay dayak yedim. sonunda ordu'lu bir arkadaşım haksız yere yediği dayak yüzünden kendini vurdu. vesile oldu bizim bölükten dayak kalktı.
Şöyle de aptal bir durum varki malesef vücudundan testesteron fışkıran o kadar genci sevgi göstererek huzur icinde malesef bir arada tutamazsın. Sempatik ve sevimli bir durum değil ama ciddiye almamaktan başka yapacak birşey yok .

Böyle tiplere verilecek en iyi cevap, durup dusunmelerini ve utanmalarini sağlayacak, küfür içermeyen bir söz söylemektir. Cevabını almis ki size bir daha küfür etmeye kalkmamış. Utanma duygusu olana güzel cevap. Ar damari catlayana maalesef çare yok.

Şöyle de aptal bir durum varki malesef vücudundan testesteron fışkıran o kadar genci sevgi göstererek huzur icinde malesef bir arada tutamazsın. Sempatik ve sevimli bir durum değil ama ciddiye almamaktan başka yapacak birşey yok .
Böyle tiplere verilecek en iyi cevap, durup dusunmelerini ve utanmalarini sağlayacak, küfür içermeyen bir söz söylemektir. Cevabını almis ki size bir daha küfür etmeye kalkmamış. Utanma duygusu olana güzel cevap. Ar damari catlayana maalesef çare yok.
değerli ustalarım, denizde çalıştım, tersanede çalıştım. küfürün krallarını duydum. ama bir kaptanım kızmamak için ne derdi bilir misiniz? "lafla peynir gemisi yürümez, bırak edebildiği kadar etsin, sen duymazsan o daha kötü olur, hele bir de küfürüyle alay edersen, öpülmüşten beter olur.

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri