Fabrika İçin Zil Cihazı

Bu iş için yapılabilecek en iyi sistem plc logo dur bir kere yapacaksın kalıcı olur istediğin zaman aralıklarını kullanabilirsin besleme olayını UPS den alırsan elektrik kesintilerinden etkilenmez

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
fabrika zil programını ben legrandın dijital 7/24 saatlik tepkili zaman röleleriyle yaptım günlük 56 programa kadar ve istediğin süreçıkış veriyor.yaklaşık 5 yıldır sorunsuz çalışıyor.

kullanıyorum ama markası aklıma gelmedi çok çeşit var rahat bulursun

arkadaşım bu iş ici dijital manuel programlamabilen rezervli cihazlar var örnek tben flaş gibi zaten cok foksinlu istedigin kadar çıkış on zamanı of zamanı kolay gelsin saygılar

evet bende legrand 04771 ile yaptım istediğin gibi ayarlayıp sorunsuz kullanıyorsun

Arkadaşlar,
Bende kendim çözdüm bu sorunu.
.: 2003 Server - Röle Kontrol :.
Trayda çalışan bir yazılımla, paralel porttan bir röleyi kontrol ediyorum.
İsterseniz yazılımı ve devre şemasını verebilirim.
Kolay gelsin.
Hikmet

siemens logo veya benzeri gerçek zaman saatı olan bir akıllı role ıle yapabılırsın

bn dewre şemalarını nereden görebilecem yardımcı olabilirmisiniz bana arkadaşlar???

ben siemens logo ile o uygulamayı yaptım gerçek zaman saatı ile cıkıs yapan tımer var içimde proglamasıda cok basıt enerjısı kesılse bıle kendi zaman saatı calıstıgı ıcın kesınlıkle programın silinme ıhtımalı yok programlamayı uzerınden rahatlıkla yapabılırsın logo turkce dokumanı ınternetten rahatlıkla bula bılırsın.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri