Evimin için izleniyor yardım

Ehil bir avukat ile konuşsanız.

Bizim okulda bi çocuk var, benim de arkadaşım, tanıştığı kişilere psikolojik sorunları olduğunu anlatıyor. Neyse aradan zaman geçti bu çocuk benim arkadaşımı akşam 11 gibi arayıp "Sen beni öldüreceksin, otobüsteki adam bana söyledi kanıma zehir enjekte etmişsin" vs vs şeyler söylemeye başlamış, arkadaşım çocuğun psikolojik sorunlu olduğunu bildiği için alttan alıp konuyu kapatmış.

Termal kamera testi yaptım sıcak su kovasıyla ve yukarı kata çkıp yatağıma uzandım işe yaramadı yani termal kamera değil gibi Bazı testler yaptım yatağıma uzandım yorganın tamamen altında girdim birisinin yorgan altına girmiş dediğini duydum kafamı çıkarttım sağa sola baktım döndüm ve şu cümleleri duydum 'uyumuyor sürekli dönüyor'(Bu adamın amacı beni uyutmamak) dün gece aynı yatakta yattım sabah kalktım tavana baktım ağzımı açtım ve güldüm Sinirli bir sesin bize bakıyor bak ağzını açıyor dediğini duydum. Yine birisinin mükemmel bi şey buraya basıyorsun ne var ne yok görüyor dediğini duydum.
Evimde kablo tv uydu anten girişleri var elektrik tesisatına yada bu kablolu giriş hatlarında dışardan sızılmış olabilirmi ? eğer buda değilse geriye bir tek Duvar radarı kalıyor ama duvar radar bu kadar ayrıntı verebilir mi çok ilginç gerçekten. bu konularla ilgili uzman bir bildiğiniz yada bilgi alabileceğim site vs varmıdır

Çok sakinsiniz diyeceksiniz.

Ne kadar bilgi verseniz tam olayları bilmiyoruz

Örneğin kiracisiniz husumetli olduğunuz kişi ile ilgili bağ varmi sahibi olması vs gibi .
.
Açıklanmayan açıklanamayan durumlar
.
Eksisinin artısini düşünmek gerek sabır olayı çözer kanısındayım.

Yapılacak durum bu konuşmaları duymamis ( böyle bir durum yok ) farz edip yaşantıniza devam etmeniz .

Diyelim sizi radar cihazından takip etti ne elde edecek burada amaç ya hasta yada psikolojik baskı altına alıp istediği ne ise emeline ulaşmak istemesidir.

Tartışma içine girmeyiniz .
Haklı iken haksız duruma düşenebilinir.

Kolay gelsin sağlıcakla.

Son düzenleme:
Çok sakinsiniz diyeceksiniz.

Ne kadar bilgi verseniz tam olayları bilmiyoruz

Örneğin kiracisiniz husumetli olduğunuz kişi ile ilgili bağ varmi sahibi olması vs gibi .
.
Açıklanmayan açıklanamayan durumlar
.
Eksisinin artısini düşünmek gerek sabır olayı çözer kanısındayım.

Yapılacak durum bu konuşmaları duymamis ( böyle bir durum yok ) farz edip yaşantıniza devam etmeniz .

Diyelim sizi radar cihazından takip etti ne elde edecek burada amaç ya hasta yada psikolojik baskı altına alıp istediği ne ise emeline ulaşmak istemesidir.

Tartışma içine girmeyiniz .
Haklı iken haksız duruma düşenebilinir.

Kolay gelsin sağlıcakla.
evde bayanda var ya onuda izliyorsa beni izlesin rahatsız etsin umurumda değil zaten

evde bayanda var ya onuda izliyorsa beni izlesin rahatsız etsin umurumda değil zaten

Kusura bakmayın.
Sorular ve cevaplar için

Öncelikle kadın olması erkek olması mahremiyet bakımından ne değişirtirir.

Erkek olunca mahremiyet olmuyormu ?

Bu cihazin ne gibi görüntü ve ses tahmin ediyorsunuz ?
Cevabınız sorunu kısmen çözecek.

Bir takım bu özel cihazlar olabilir bu cihazlar özel yerlerde bulunur veya hiç yoktur .

Deseydiniz benim evime kamera yerleştirimiş iş değişirdi .

Kolay gelsin sağlıcakla.

Diğer . ip uçlarına göre yasal çözüm üretilebilir. Biraz ağır kaçar .

ampul girşini ve bir fişi girişini kağıtla kapattım sonuş değişmedi evet bilinmeyen bir teknolojiye sahip birde şu duvar radarını getiren firmaya soracam bakalım ne diyecekler gelişmelerden sizi haberdar ederim belki birilerine yardımım dokunur

ampul girşini ve bir fişi girişini kağıtla kapattım sonuş değişmedi evet bilinmeyen bir teknolojiye sahip birde şu duvar radarını getiren firmaya soracam bakalım ne diyecekler gelişmelerden sizi haberdar ederim belki birilerine yardımım dokunur

Termal kamera duvar işi değiştiriyor .
Duvar arkası gören varmı bilmiyorum ?

Duvar arkasınını duvar önü gibi gösteren termal kamera zaten olsada çok özel olur önemli yerlerde olur .
Duvar denilince japon filmlerde gördüğümüz kağıt gibi olsaydı .
Tavan betonu ince olsun diyelim tesbit edildi .
Bu durum izlensen ne olur . ( sadece ayak izleri )
Ses daha önemli .

Bildiğim duvar radar termal kamera gibi belirleme özeliği yok .

https://www.google.com/search?q=stm+duvar+arkası+radar&sca_esv=07e2017943e51a4e&biw=1920&bih=919&tbm=vid&ei=Q5m_ZfGPFKuXxc8P7LCZ2A8&udm=&oq=STM+I+Duvar+Arkası+Radar&gs_lp=Eg1nd3Mtd2l6LXZpZGVvIhlTVE0gSSBEdXZhciBBcmthc8SxIFJhZGFyKgIIADIIEAAYgAQYogQyCBAAGIAEGKIEMggQABiABBiiBDIIEAAYgAQYogQyCBAAGIAEGKIESJMMUABYAHAAeACQAQCYAYcBoAGHAaoBAzAuMbgBAcgBAIgGAQ&sclient=gws-wiz-video

Şöyle bir durum olabilir . ( dedektör )
Ses ile tesbiti yapılmış olabilir sesi dinleme ile hareketini görüyorum kelimesi olarak kullanılmış olabilir .

Bu kişi mesleği su tesisatcısı vs gibi ve hazine altın işleri merakı ( duyumlar ) varmı ?

Kolay Gelsin . Sağlıcakla ....

Termal kamera duvar işi değiştiriyor .
Duvar arkası gören varmı bilmiyorum ?

Duvar arkasınını duvar önü gibi gösteren termal kamera zaten olsada çok özel olur önemli yerlerde olur .
Duvar denilince japon filmlerde gördüğümüz kağıt gibi olsaydı .
Tavan betonu ince olsun diyelim tesbit edildi .
Bu durum izlensen ne olur . ( sadece ayak izleri )
Ses daha önemli .

Bildiğim duvar radar termal kamera gibi belirleme özeliği yok .

https://www.google.com/search?q=stm+duvar+arkası+radar&sca_esv=07e2017943e51a4e&biw=1920&bih=919&tbm=vid&ei=Q5m_ZfGPFKuXxc8P7LCZ2A8&udm=&oq=STM+I+Duvar+Arkası+Radar&gs_lp=Eg1nd3Mtd2l6LXZpZGVvIhlTVE0gSSBEdXZhciBBcmthc8SxIFJhZGFyKgIIADIIEAAYgAQYogQyCBAAGIAEGKIEMggQABiABBiiBDIIEAAYgAQYogQyCBAAGIAEGKIESJMMUABYAHAAeACQAQCYAYcBoAGHAaoBAzAuMbgBAcgBAIgGAQ&sclient=gws-wiz-video

Şöyle bir durum olabilir . ( dedektör )
Ses ile tesbiti yapılmış olabilir sesi dinleme ile hareketini görüyorum kelimesi olarak kullanılmış olabilir .

Bu kişi mesleği su tesisatcısı vs gibi ve hazine altın işleri merakı ( duyumlar ) varmı ?

Kolay Gelsin . Sağlıcakla ....

ses le ilgili olduğunu sanmıyorum sürekli test yapıyorum evim dubleks üst kat koridorunda çıktım başıma eşarp bağladım benim başımın kapalı olduğunu gördü bak o.ç başını örtmüş dedi Termal kamera bana çok mantıklı gelmedi. bu kişi kamu çalışanı bu kadar diyeyim .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri