Ev yapımı CNC

Beyler malesef paralel port yokmuş,usb ye dönüştürücü ile olmuyormuş öyle dedi satıcı adam ya beni kandırmaya çalışıyor ya gerçekten öyle siz ne diyorsunuz ?

Birde robutik kardeş senin msnnen lazım bana seninle iletişime geçemiyorum bana ö.m atarmısın ?

Anlamadim ben durumu. makinende parallel port olup olmadigini bilmiyor musun?
Ayrica "satici adam ya beni kandirmaya calisiyor...." dedigin kisi, foruma degerli katkilari olan uyelerinden biri

Kardeşim bu devirde ben nerden bileyim ? Baba denilen kişi bile oğlunu kandırıyorsa,neler olmazki?Makinamda paralel port yok,1 ExpressCard/54 yuvası var onun yerine bu yuvaya giren bir çevirici olabilirmi ? hp pavilion dv6 1125et makinam yardımlarınıza ihtiyacım var

USB dönüştürücü neden kullanılamıyormuş?

Sayın elek;
O linkteki ürünü satan bey öyle dedi.Pcmcia girişi varsa pcmcia parelel portuyla olur dedi ancak.Benim laptopum hp dv6 1125et acaba giriş varmıdır ?

USB dönüştürücü neden kullanılamıyormuş?
Cunku USB buffer ile calisir, gonderdigin veriyi aninda iletmez. Gelen veriyi aninda goremezsin. Toplamda yuksek miktarda veri iletebilir ama yuksek gecikmelerle...

Peki benim dediğim pcmcia girişi ile olurmu?Olursada hp pavilion dv6 1125et bu giriş varmıdır ?

Anlamadığım şu;
Usb kitini kendisi satıyor,paralel port sürücü kartına takmak için.
Çalışmıyorsa neden yapmış.
Dizüstü bilgisayardamı çalışmıyor.?

selam arkadaşlar bende bende basit bir cnc alamk istiyorum bu konuda yardımcı olacak arakadaşalrımız varsa ltf bana yazsın tşklr

selam arkadaşlar bende bende basit bir cnc alamk istiyorum bu konuda yardımcı olacak arakadaşalrımız varsa ltf bana yazsın tşklr

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri