Enerji müsadesine dağıtım şirketine yasal cevap süresi nedir?

Bakın o kadar çok enteresan olaylarla karşılaşıyoruz ki anlatsam roman olur!
Kurumda onay veren mühendis projede bir hata bulur ve firma gelip ilgilensin diye projeyi kenara atar. Takip benim işim değil der yani sana telefon açmaz.
Ben şahsen bu zihniyette değilim arar bilgi veririm ama genel zihniyet budur emin olun.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Memleketimin güzel kurumlarıyla iş yapıyorsan her zaman işini sağlam ve sıkı tutacaksın. Günde 50 kere kapısına gidecek 100 kerede telefon açacaksın. Ağlamayan çocuğa meme yok!
Aradan 15 gün geçmiş acaba ne olmuştur diye foruma soru sorarsan işin çok zor !
Bence yorumlarınızda bu kadar peşin hükümlü olmayın. Yaşınıza, tecrübenize sonuna kadar saygım var fakat iki cümlelik soruyu okuyup "oturduğun yerden iş yapma" ithamında bulunmanız da hoş olmuyor. Konuyu bizzat dağıtım şirketinin perakende ve dağıtım genel müdürleri ile, işletme müdürü ile ofislerinde yüz yüze konuşmuşluğum var. EPDK, TEDAŞ Genel Müdürlüğü nezdinde görüşmelerim var. Fakat tüm detayları buraya aktarmam doğru olmadığı gibi, gerekli de olmamalı. "Mevzuatta bu konuya dair bir süre var mı" gibi basit bir soruya "projesini yaptığı apartman işine cevap alamamış, yol yordam bilmeyen aceminin işi" yaftası yakıştırmayın lütfen. Nihayetinde buraya bilgi ve tecrübe alışverişi için geliyoruz. Bol ünlemli fırça yemek için değil.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler. Saygılarımla.

Bol ünlemler,yenilen kazıkları ifade etmenin ve " detayları aktaramama " nın kibar ifadesidir !

Kimin ne kadar tecrübeli ne kadar becerikli olduğunu anlama şansımız yok dolayısıyla;
Bizler bilgilerimizi, tecrübelerimizi, yaşanmışlıklarımızı aktarıyoruz bu nedenle kimse alınıp gocunmasın.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri