Elektrik Malzemesi alıcam en uygun firma

mrtfb123

Üye
Merhaba 200 dairelik bi projemiz var elektrik malzemesi alıcam. Malzeme kalemi çok fazla olduğu için en uygun firmayı arıyorum önerebileceğiniz firma varmı acaba. Kendi firmam 70 bin civarında teklif verdi kalem cok fazla olduğu için 1 lira 2 lira bile farketse malzeme başına, fiyat çok değişiyor. Firma önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bölgesine göre değişir.
İstanbul ise karaköye git derim. Birkaç firmadan teklif al.

bölge cok önemli değil teklif uygun olursa İstanbula gidebilirim. Önereceğiniz elektrikçi varmı karaköyde

Orada ufak bir dükkanı olan ve bir çok malzemede yardımcı olan genç bir arkadaş var.
Durumu anlatıp keşfi yolla. Marka belirtmez isen kendileri belirlerler. Sanırım Türkiye nin her yerine sevkiyatları var. Teyit etmelisin.
Karaköy piyasasında bu gibi temiz insanlar zor bulunur. Gider isen dikkat et derim.
Semih Bey
0 (533) 334 87 30

Ayrıca kendi firmam demişsin. Tam anlamadım.

Orada ufak bir dükkanı olan ve bir çok malzemede yardımcı olan genç bir arkadaş var.
Durumu anlatıp keşfi yolla. Marka belirtmez isen kendileri belirlerler. Sanırım Türkiye nin her yerine sevkiyatları var. Teyit etmelisin.
Karaköy piyasasında bu gibi temiz insanlar zor bulunur. Gider isen dikkat et derim.
Semih Bey
0 (533) 334 87 30

Ayrıca kendi firmam demişsin. Tam anlamadım.
kendi toptancım yani

Arayın yardımcı olalım 5414840014

Aykut ben.
Yaskawa güneydoğu bölge bayii olarak hizmet vermekteyiz.
Bu bölge için ihtiyaçlarınızı karşılamak isteriz.
[email protected]

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri