Dijital Termometre Termostad

kypl

Üye
sizce en iyi termometre termostad hangi ozelliklere sahip olmalıdır
3 adet sensoru olsa neleri kontrol etmek isterdiniz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Soru çok kapalı olmuş.Termostatlar bi metalden oluşurlar.ne gibi özellik arıyorsun.Hem 3 sensörü olsa nedemek.
3 sensörü yerine 3 kablolumu demek istedin

Benim fikrim en iyi dijital Termostat olarak

1- DANFOSS - CAREL
2- DİXELL
3- ELİWELL

Güncel olarak şunu söyleyebilirim.Bir termostat üzerinde 6 digital input 2 analog input bir PWM çıkış bir Analog çıkış mutlaka olmalıdır.

Yaptığım sistemlerde kullandığım termostatlarda

1- Üfleme NTC
2- Evaporatör 1.Kısım NTC
3- Evaporatör 2.Kısım NTC
4- Emiş probu NTC
5- Süperheat probu NTC
6- Likit sıcaklık probu NTC
7- Evaporasyon basınç probu 0 - 5V Ratiometric
8- Cam sıcaklık probu NTC
9- Nem probu ANALOG

Bu problar ile soğuk oda veya dolaba tam hükmedersiniz.Düşünün sisteme bir evporasyon veya kondenzasyon set değeri girmenize gerek kalmadan kendi optimizasyonunu yapabilmektedir.

bilgi için teşekkürler

Arkadaşlar Bana Pic İle Çalışan Bir Dijıtal Termometre Lazım Yardımcı Olabılecek Olan Varmı? İsis ve Ares Halini Çizerek Bana Atarsanızda Çok Sevinirim Dönem Ödevi Olarak Aldık Söyle Lise 3 Öğrencisine Yakışır Bişey Lazım Bana Pic Programınıda Var İse Verirseniz On Numara Olur.Şimdiden Tşk Ediyorum İlgilenenlere Hayırlı Akşamlar.

Arkadaşlar Bana Pic İle Çalışan Bir Dijıtal Termometre Lazım Yardımcı Olabılecek Olan Varmı? İsis ve Ares Halini Çizerek Bana Atarsanızda Çok Sevinirim Dönem Ödevi Olarak Aldık Söyle Lise 3 Öğrencisine Yakışır Bişey Lazım Bana Pic Programınıda Var İse Verirseniz On Numara Olur.Şimdiden Tşk Ediyorum İlgilenenlere Hayırlı Akşamlar.

Bahsettiğin konu hala güncelmi yoksa ödev zamanı geçtimi.
Elimde uygulamayı düşündüğüm proje var. Sende uygulamak istersen sanada ulaştırabilirim.

Yok Halen Devam Etmekte Güzel ve Biraz Profesyonel Birşey Arıyorum.Facebook Profilim http://www.facebook.com/DarkredBlue61 Ulaşırsan Sevinirim.Dönem Ödevi Olarak Sınıfta 3 Kişiye Aynı Ödevi Verdiler Fakat Kimseden Şimdiye Dek Bir Araştırma Gelmedi İş Bana Düştü Biraz Acil Yapmam Lazım Son 15 Günü Filan Kaldı Şimdiden İlgilendiğin ve Yardımın İçin Tşkler.

Dostum senin tam düşündüğün gibi bir devre oldugunu sanıyorum. Uzun zamandır bende aynı devreyi arıyordum buldum ama baskı devresini plaketini çıkartmakta sorun yaşıyorum. Plaketi basarsam devre elemanlarını zaten almıştım devreyi hemen yapacağım. Devre ile ilgili bilyiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.

www.iklimlendirmesogutma.com • Başlık görüntüleniyor - Pic kontrollü dijital termostat projesi

LİNKE BURADAN ULAŞABİLİRSİN

Takıldıgın bir konu olursa yaz elimden geldiğince yardımcı olurum..
Kolay gelsin iyi çalışmalar..

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri